Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar, hogy a pármnak nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, hogy a pármnak nincs pénze, ezért sose tudunk menni még egy fagyit se enni, ez baj?

Figyelt kérdés
olyan rossz érézés mikor látom , hogy a bnöminek a párja vesz egy kis kolát fagyit stb.nekem ebböl nem jut ki.akárhová hivnak ne tudunk menni mert nincs pénze,örökké meg nem fizethetek én
2010. máj. 7. 21:50
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem adod ki az útját?Mi az,hogy nincs munkahelye?Nekem kettő is van és nem halok bele.
2010. máj. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavarna 23 évesen:S de mondjuk nem mindegy,hogy ki mit szokott meg...Volt már egy csomó randim,és nem volt még nagyon olyan,hogy ne hívtak volna meg valamire!Olyan barátom is volt,akik nincsenek eleresztve,de a srác dolgozik,és versenyeket nyer kártyán,de mindig volt pénze,hogy meghívjon.Amikor nem volt pénze,én fizettem!Egy kapcsolatban szerintem,az az ideálig,ha a férfi az udvarlás-randizási korszakban fizet ezt azt(nem nagy dolgokat),aztán pedig megosztják a költségeket és csak kicsivel száll be többel,mint a nő!

Kereshetne munkát a barátod,de ha nem,akkor gondolj bele mi lesz veletek később!

2010. máj. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát én sem vagyok nagyigényű,de zavarna a dolog,főleg,ha nem tanul,de nem is dolizik.Nem tudom miért nem vállal alkalmi munkát,hogy ne legyen ilyen gondja.A fiú helyében rosszul érezném magam,mert tehet róla,az biztos!

2010. máj. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

7:36 Az más, ha együtt LAKTOK, együtt éltek, de amíg egy kapcsolat nem fejlődik ki ennyire, és például még csak randizgatás szinten vagytok, nem árt néha elmenni valahová. És nem csak az unalomról van szó, hanem ha el szeretnél menni a kedvenc együttesed koncertjére, de a párod nélkül természtesen nem mész, neki meg nincs pénze rá, vagy ha egy barátodnak a szülinapi buliját fizetős helyen tartják. Vannak olyan rendezvények amelyekre nagyon szeretnél elmenni, de a párodnak nincs pénze arra, hogy fizesse a saját részét, és az oké, hogy párszor kifizeted neki, de nem fizethetsz mindig te. Ráadásul a fiatalkor erről szól, ilyenkor kell szórakozni, kiélni magad, eljárni ide-oda. Később család mellett, munka, házimunka mellett nem hiszem, hogy ez ugyanígy megvalósítható. (akkor is sok helyre el lehet járni, de az már nem olyan mint tizen-, huszonévesen.

Tehát szerintem ha együtt laktok az már más helyzet, ott már lehet, hogy közös kassza is van, de ha nem akkor is ez egy más történet. Mások az ember elvárásai így.

Szóval nem kell minket leoltani, hogy azt sem tudjuk mi az a szerelem, mert nem élted át a mi helyzetünket, amit meg nem tudsz arról inkább ne mondj ilyen szélsőséges véleményt szerintem.

2010. máj. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

23 éves, nincs munkája, és nem is nagyon keres... mégis mit vársz ettől az alaktól? Mert ha sulis lenne, és 16 éves, akkor okés, nem tehet róla, hogy a szülei nem tudják pénzelni! DE ő egy "felnőtt" férfi! Gondolj csak bele, ha már nem egy fagyiról, hanem a közös életetekről, a gyermeketekről lesz szó... majd ő sem kap meg semmit ( és nem nagy ajándékokra gondolok, hanem pl. nem mehet majd kirándúlni, stb...) mert az apja egy teszetosza alak???

A helyedben én menekűlnék!

2010. máj. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Hú, én azért örülnék ennek picit. Az én barátomnak sok pénze van, de nem engedem, hogy meghívjon. Mindig tök rosszul érzem magam, hogy rám akar költeni.
2010. máj. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

annak aki azt írta,hogy nincs helyesírásom,annak csak annyit írnék,hogy pár éve Megyei helyesíró versenyt

nyertem! :) az meg ,hogy elírok valamit ...

2010. máj. 10. 14:16
 28/29 A kérdező kommentje:
Amúgy a szüleivel él együtt.Szóval nincs mit fizetnie.
2010. máj. 10. 14:18
 29/29 anonim ***** válasza:
90%
szomorú,hogy nem rugják pi@sán.Vagy drogozik?
2010. máj. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!