Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar, hogy a pármnak nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, hogy a pármnak nincs pénze, ezért sose tudunk menni még egy fagyit se enni, ez baj?

Figyelt kérdés
olyan rossz érézés mikor látom , hogy a bnöminek a párja vesz egy kis kolát fagyit stb.nekem ebböl nem jut ki.akárhová hivnak ne tudunk menni mert nincs pénze,örökké meg nem fizethetek én
2010. máj. 7. 21:50
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
84%

Kedves kérdező és 22.21-es válaszoló. Sajnállak titeket és ezzel minden értelmes ember így van. Szerintem fingotok sincs, hogy mi az a szerelem és mi kell egy kapcsolatba. 2 évig LAKTAM együtt a barátnőmmel úgy, hogy csak a lakbérre futotta meg kajára. Mégis két évig SOHA nem unatkoztunk. Ez a baj veletek, hogy halvány lila gőzötök sincs, hogy mi a fontos az életbe és mi nem, de tudjátok azt kapjátok amit megérdemeltek.


21/F

2010. máj. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
50%
22.01
2010. máj. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem olyan nagy elvárás, hogy meghívjon egy fagyira, de ez már elég gáz, hogy még egy fagyit sem tud venni neked. Akármilyen fiatal, menjen el dolgozni, és lesz pénze, valamit biztosan talál. Én 14 éves korom óta dolgozok.

22/L

2010. máj. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
75%

12:59

Jaj,mert biztos olyan könnyű manapság munkát találni Magyarországon,ugye?Hol élsz te?A rózsadombon?!

2010. máj. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj csak! Remélem te is tudod, hogy nem akarásnak szarás a vége. Én is találtam munkát.

14-15ig family frostos szórólapot hordtam,

15-16 fóliasátorban gumóztam a szegfűt,

17 éves koromban kérdőíveztem

18 évesen, suli mellett éjszakára jártam dolgozni egy műanyaggyárba. És sikeresen letettem az érettségit és a technikumot is. Ja és ha nagyon kiváncsi vagy nem a rózsadombon élek, hanem Hajdú-Biharban. Nem kellene ilyen nagymellényűnek lenni! Ha valaki nagyon akar dolgozni, akkor talál megoldást. Jobban tennéd ha csendben maradnál.

2010. máj. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Az előző voltam. Bocsi de ez a 13.02nek szólt.
2010. máj. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

a barátom 23 éves és már nem tanul 5 éve!

és nem hal meg hogy munkát találjon!nem vagyok pénzéhes plázacica!

2010. máj. 8. 19:08
 18/29 anonim ***** válasza:
87%
Neki pénze nincsen, neked meg helyesírásod. Két agyon iskolázott kis pulya. :)
2010. máj. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Apám régen mindig azelőtt zabált be hogy randevúzni indult.Anyám nehezményezte is hogy soha nem ültek be sehova,vagy legalábbis ritkán került rá sor
2010. máj. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Nincs munkahelye?Vagy sok a rezsi?Nagyon sok minden befolyásolhatja ezt a dolgot.Kifejtenéd bővebben?
2010. máj. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!