Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelenthetek én ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthetek én ennek a srácnak?

Figyelt kérdés

Munkatársak vagyunk 300 ember közt és csak velem barátkozik, ha nem megyek be, ő se megy szabadnapot kér, szünetben csak velem lóg, bár láttam 1 hónap alatt hogy rajtam kívül egy emberrel beszélt ( szintén egy szép lánnyal de vele egykorúval), de mégis csak fura, hogy csak én én én. Nagyon jól kijövünk, 1 hullámhossz poénra gondolkodásra mindenre. Nincs köztünk vonzódás szerintem, részemről legalábbis. Bár helyes és igényes srác, nem az esetem, nem mellesleg 12 évvel fiatalabb, és szép barátnője van, akivel állítása szerint nem felhőtlen a kapcsolata. Bár ez sokáig nem is volt téma köztünk nemrég mondta el, illetve hogy bár nem szerelmes belé, vissza akarja hódítani, és hogy ne haragudjak hogy pont nekem mondja.. Hát kinek mondaná ha nem a barátjának? kérdem, és csend...

Talán mégis másként tekint rám? Ezt szerettem volna megtudni Tőletek, hogy szerintetek most mi van? munka után is mindig együtt visszük le a kutyámat, volt már nálam is egy kávéra kétszer, meg egész napot is együtt töltöttünk már hülyültünk annyi. De soha semmilyen érintés vagy bármi, sőt buiztunk is együtt, akkor sem volt semmi. Mégis fura nekem a ragaszkodása, Rákérdezni kellene tudom, mert vagyunk olyan jóba hogy egy poénnal elüssem az egészet, csak érdekes lenne a feje az biztos:) Otthon utál lenni a szüleinél, lehet azért lóg folyton velem csupán? Sokszor adok neki cigit, amikor én rágyújtok, lehet azért lenne velem? Ez egy bunkó kérdés volt, csak már mindent átlatolgattam, valyon miért.... Egyszer beteszteltem a melóhelyen direkt egy pilára hozzáért alábam és elrántotta az övét, tehát testi vnzódás nincs részéről azt hiszem. De utál napozni, és mégis 2 órát fetrengett velem a parton. ill mondta, hogy a nála idősebb vagy a fiatalabb csajok jönnek be neki. Én meg mondtam hogy testvéremként szeretem:) Szóva nem tudom hogy mi van, szerintetek tényleg csak barátság, vagy csak a cigi, cagy más?


2012. márc. 31. 18:28
 1/5 A kérdező kommentje:
A válaszok alapján SEMMIT:)
2012. márc. 31. 20:41
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Hogy sokat vagytok együtt az jelent valamit. Lehet hogy nem meri neked elmondani, de sztem tuti van vlmi köztetek. Na meg gondolom neked sem megterhelő a társasága és a ragaszkodása. Vagy lehet h nincs barátja ahol él. De ha veled sokat van, akkor nem csoda h nem jó a kapcsolata...
2012. márc. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál Kedves Válaszadó! Én szeretek vele lenni, de valahol érzem, hogy vmi nem stimmel ezzel a barátság kapcsolattal, csak azt nem tudom mi...
2012. ápr. 1. 22:58
 4/5 A kérdező kommentje:
Hah ma rákérdeztem, és azt a választ kaptam, hogy nem nincs itt semmi olyasmi amit én gondoltam bele:) csak unatkozik otthon és velem lóg, dejóóóóóóóóó
2012. ápr. 11. 23:22
 5/5 A kérdező kommentje:
a melóhelyen meg beszólogatnak neki, ezt is mondta. Nekem nem , gondolom akkor ezért is. Ufffff
2012. ápr. 11. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!