Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges hogy bejövök egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy bejövök egy fiatalabb srácnak?

Figyelt kérdés
Egy fiatalabb fiú tetszik 18 éves én meg 22 leszek. Mindig szoktuk egymást nézni. Sokszor úgy érzem zavarba van amikor a közelemben van. Lehetséges h bejövök neki a korom ellenére?
2012. márc. 21. 22:32
 1/10 WhiteLabel ***** válasza:
simán én is huzogattam 18évesen egy 26éves csajt.
2012. márc. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
miért ne jöhetnél be neki?
2012. márc. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Nanamia ***** válasza:
Persze, az a pár év különbség nem sok. Sőt, ha csak az exeimet nézem, kivétel nélkül mindegyiknek volt olyan kapcsolata, hogy a barátnőjük 3-6 évvel idősebb volt.
2012. márc. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Melyik megyében laksz, kérdező? Ugyanis én ugyanebben a helyzetben vagyok egy idősebb lánnyal. :D


18\F

2012. márc. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ebben a korban még kifejezetten örömmel jönnek össze idősebb nőkkel úgy 30-32 éves korig bezárólag nyugi
2012. márc. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Sokáig nekem is elég nehéz volt elhinni, hogy ilyesmi létezik.


Kislány koromban volt egy 3 évvel fiatalabb kisfiú, aki sokat lógott rajtam. Mindig azzal csúfolták, hogy szerelmes belém.

Aztán felnőttünk, és nemrég találkoztunk. Ő most 22, én 25. Épp egy buliban futottunk össze, és bizony azonnal felizzott a parázs, és láng lett belőle! :D Olyat táncoltunk, és úgy nézett rám, mint még életemben senki!

2012. márc. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
23:30 mi lesz végül összejössz vele?
2012. márc. 22. 17:08
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérdező: ez még nem eldöntött dolog, de ha úgy alakulna, akkor nem lennék semmi jó dolog elrontója. :)


Utolsó: Tudod, én világ életemben, a roppant érett férfiakra buktam. Aztán jártam is 2 tőlem idősebb férfival. (egyik 5 év korkülönbség, a másik 7 év korkülönbség)

Mind a kettő úgy viselkedett egy idő után, mint egy idióta hisztis gyerek. Baromira kiábrándító volt. Mindkettőnek csak az anyuci pótléka voltam, aki főz, mos, takarít rájuk, és akit este meg lehet dugni.

Aztán mindkettő megcsalt...

Na, szóval nem kor alapján ítélem meg az ember, azok után meg főleg nem, hogy két ilyen "érett férfit" is kifogtam...

2012. márc. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szóval melyik megyében is laksz, kérdező? :)
2012. márc. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
bp
2012. márc. 25. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!