Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálljak? . Olvasd végig légyszi.

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki régen a legjobb barátom volt, és egy idő után elkezdtünk egymás után kölcsönösen többet érezni, én elmondtam neki, hogy belezúgtam és azt mondta ő is belém, de volt egy "barátnőm" aki rámozdult.. És itt mentek a kavarások, na de nem ez a lényeg, összevesztem a sráccal, ráadásul el is költöztek. Több mint 1 évig nem tudtam mivan vele. Mikor kiderült, hogy a "barátnőm" kavarta a dolgokat be.. Szinte összeomlottam. De a fiú bejelölt facen.. Lájkolta a képimet stb.. Megbeszéltük ezt a dolgot, hogy előről, de csakis mint BARÁTOK!!.. Azután olyat mondott nekem (kb 3-4 hónap múlva) hogy nem lehetelen az hogy együtt legyünk..

Tegnap együtt voltunk bulizni, és hol kedves volt, hol nagyon szemét.. Kicsit bevoltam rúgva és már nagyon álmos voltam.. Rátettem a lábam az övére de véletlenül.. Zavarba jöttem, bocsánatot kértem és levettem, de ő visszahúzta a lábam..:$ ma pedig azt irta, hogy: gondolkodott azon hogy "megsimizi" a lábam, de úgy döntött hogy nem.. Megkérdeztem hogy miért.. Annyit mondott nem tudja..

Én azt hiszem kezdem azt érezni mint régen..:/ mit tegyek? Mondjam el neki, vagy hagyjam, hogy történjenek konkrét dolgok?..



2012. márc. 31. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
kövesd a szívedet
2012. márc. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 boob9 válasza:
hagyd,hogy történjenek konkrét dolgok!:DD és közben úgyis rájössz hogy komolyak e a szándékai
2012. márc. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!