Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek feltekennye akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek feltekennye akar tenni, hogy felduhitsen?

Figyelt kérdés

A volt baratomrol van szo, szakitottunk, adtam neki ujabb eselyt de azt is eljatszotta-igy aztan ujbol szakitottunk.

Par napjara ra megismert az interneten egy lanyt, talalkoztak es feltette a facebookra,hogy kapcsolatban vannak es mennyire szerelmesek-na de ilyen gyorsan??? hisz nemreg meg ertem sirt...

Nekekm nincs facebookom meg ezek a hulye dolgok, viszont tudja hogy ugyis megnezem mi van vele. A szakitasunk nagyon hevesen es csunyan vegzodott.

En mindig is szerettem ot es nagyon fajt, hogy ott kell ot hagynom, most meg ugy erzem bosszut akar allni (mindig onzo volt es nagykepu).

30asok vagyunk,nem kisgyerekek, megis az ilyen viselkedes gyerekesnek tunik.

Koszi a valaszokat.


2012. márc. 30. 16:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A volt barátod egy gyökér...
2012. márc. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!