Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megoldás az, hogy így teszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megoldás az, hogy így teszem féltékennyé?

Figyelt kérdés
Lényeg az, hogy próbálok más srácok felé közeledni, lehetőleg úgy, hogy ő is lássa. Láthatólag zavarja, de aztán próbál úgy tenni, mintha nem érdekelné... hülye vagyok, hogy így látom és rosszul csinálom, vagy ez jó taktika?

2012. márc. 1. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Pasi függő.

Ha csak picit játszol a tűzzel azzal nincs gond. De ezen a terepen könnyű elvetni a sulykot és akkor buktál mindent.

2012. márc. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a "jó taktikák" jutalma az hogy bye :D, ennyi volt. Utálom a taktikázásokat.
2012. márc. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Azt a fiút akit ezzel megvezetsz nem lehet férfinak hívni.

De te tudod.

2012. márc. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Velem pedig nagyon nehéz xD Szal aki írta, hogy pasi függő, annak igaza van.
2012. márc. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mondjuk például egy nagyszájú szókimondó fiú az elvárja a nőtől h ő is legyen őszinte,és ne taktikázzon, mármint én ilyen vagyok,mindenkivel őszinte még ha fáj is..,és ezt várom el a csajoktól is,amelyiken azt látom,h nem érdeklem,azt én hagyom a francba,szal sztem a taktika baromság,legalábbis az én esetemben igen...engem kiábrándít,ha egy lány nem őszinte,vagy szórakozik velem.,...ha én nyílt vagyok,akkor legyen ő is az.
2012. márc. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 aszomszedneni ***** válasza:
szerintem ez h*lyeség, ezzel csak leépíted a kapcsolatotokat próbálkozz más eszközökkel...
2012. márc. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 xStefix ***** válasza:

Ha ilyen taktika kell, akkor vagy te nem szereted őt eléggé, vagy ő nem téged, vagy mindkettő.

Ha gondotok van egymással, azt nem így kell megoldani, ez inkább a kamaszok elgondolása. (Bár lehet, hogy azok vagytok.)

Én már ugyan házas vagyok, de pl. tudom a férjemről, hogy ha ezt egyszer is "eljátszanám" vele, azonnal elválna, pedig útban a 2. gyerek. Szerintem nem éri meg kísérletezni, mert ha túlzottan "jól" sikerül, az a másiknak eléggé bántó/fájó/megalázó lesz... Ezt pedig senki nem érdemli meg.

2012. márc. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez 100 fiúból kb. 3-nál működik. Én ilyenkor mindig felfüggesztem a dolgokat, nálam nem működik.
2012. márc. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor az jut eszembe, hogy ez a nő egy ribanc.
2012. márc. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, azt hiszem, befogom fejezni :D
2012. márc. 4. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!