Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tehetném féltékennyé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném féltékennyé?

Figyelt kérdés
2 évig jártunk de szakìtott mert h ő már nem szeret de igazábòl egy csaj megtetszett neki és ez volt az egyetlen problémánk. Azòta már szakítottunk mégegyszer, akkor ő akarta ùjrakezdeni. Most azt mondta h 1 hònap múlva dönt de valòszínű kibékülünk.Szeretném ráébreszteni hogy ezt nem csinálhatja, de tudni szeretném h valòjàban mit érez. Segítsetek kicsit megleckéztetni.
2012. márc. 21. 06:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek a kapcsolatnak így semmi értelme. Úgy leckéztetheted meg a legjobban ha dobod véglegesen és érezteted hogy még csak hallani se akarsz róla
2012. márc. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1hónap múlva dönt?Te meg vársz rá egy hónapot,mint valami báb?

Azzal leckézteted meg, ha megmondod neki most azonnal, hogy bocs de nem vársz rá 1hónapot,mert addig elszalasztasz egy csomó lehetőséget és káput.

2012. márc. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem érzi jól magát veled, csak a puncidra hajt. H*lye vagy, hogy hagyod.

Egyébként, akit szeretünk azt nem tesszük féltékennyé.

Mindketten éretlenek vagytok egy komoly párkapcsolathoz.

2012. márc. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom h nincs értelme, de ha dobom és utálkozom az csak nekem fáj neki nem. És valòszínűleg abbòl se tanulna. Ez így nem igazságos... :(
2012. márc. 21. 09:29
 5/10 Carlsokolbász ***** válasza:
Mivel egy baseball ütő irreálisan drága egy ilyesfajta célra, én inkább egy kb. 75 centiméter hosszú fémrudat guberálnék valahol. De igazság szerint erre sok féle alkalmas eszköz van. Ha mindez megvan és azt szeretnéd, hogy lásson is közben akkor menj el személyesen és verd meg. Ha meg sok pénzed van akkor kérd meg erre a környékbeli cigányokat. Ha Ha egyéb kérdésed van csak keress!
2012. márc. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tudod te, hogy mit érez, csak nem mered bevallani magadnak. Nem te vagy neki az igazi, ezért semmit sem tudsz elérni a féltékennyé tevéssel, csak magadat égeted vele.
2012. márc. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi ez jò ötlet, teljesen megérdemelné :D
2012. márc. 21. 09:48
 8/10 A kérdező kommentje:
jò persze de ilyen hirtelen változást egyszerűen nem tudom feldolgozni... annyira szeretem de ő is látszòlag engem nagyon szeretett .... meg még most is ùgy jött le mikor beszéltünk h velem tervez később... kb én majd jò leszek feleségnek ha kilotyòzta magát :(
2012. márc. 21. 09:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Némi tartást vegyél magadhoz, mert ennek semmi értelme. Jelen pillanatban te egy vésztartalék vagy, ha esetleg nem jönne neki össze az aktuális kiszemelt. Ha közönyösen lerázod, amikor újra próbálkozik, el is érted a célod.
2012. márc. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 omba ***** válasza:

Miféle hirtelen változást nem tudsz feldolgozni?

Amióta szakítottatok nem vesz semmibe se, - azt könnyebben viselnéd, ha a lánykérés helyett megint lelép?

Amúgy a következő egy hónapot mivel tölti?

Eszetlen dolog!

2012. márc. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!