Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom egész nap nem írt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egész nap nem írt. Mit írnátok arra, amit én ezért írtam?

Figyelt kérdés

megkérdeztem tőle, vajon most miért nem ír és levezettem, hogy azt gondolja, nehogymá írjak neki, vagy nem tudok mit írni, vagy írjon ő előbb, vagy nem érek én erre rá a végére meg azt írtam, ezek közül egyik sem férfias...


szerintetek? mit érezhet most? vagy mit reagálnátok erre?


2012. márc. 28. 22:18
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
ezzel tipikus idegesitő barátnő leszel aki nem tud megülni a seggén
2012. márc. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

megírjam majd, hogy mit reagált?

érdekel vkit?

2012. márc. 28. 22:38
 13/28 anonim ***** válasza:
Most jól leírtad magadat előtte.
2012. márc. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Naná, még szép, hogy érdekel minket!
2012. márc. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, 30 éves korodra elmúlik. Majd megtanulod nem fárasztani feleslegesen a jónépet, meg magadat elsősorban.
2012. márc. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

tekintve, hogy most pont 1 órája hogy megírtam, szerintem már alszik, nem is reagálja le semmivel.


na így kell ölebet csinálni egy nőből.

most majd nekem kell engesztelgetni.


hát ez sem férfias...

2012. márc. 28. 22:49
 17/28 anonim ***** válasza:
Elég lett volna,ha írsz neki hogy mizu vele,hogy telt a napja és puszi....
2012. márc. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
csak tudod, ha ő azért nem írt, hogy én írjak előbb, tehát, hogy ki van jobban oda a másikért, az sem lett volna megoldás, ha egésznapi lesz*rás után így indítok nyalisan.
2012. márc. 28. 22:57
 19/28 A kérdező kommentje:
és én legalább írtam...
2012. márc. 28. 22:58
 20/28 anonim ***** válasza:
Te nem Plagi bá barátnője vagy? Ahha! Szóval egész nap nem írt alá egyetlen egy új törtvényt se? Visszadobta a lex plágiumot a gombnyomogatósoknak?
2012. márc. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!