Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom egész nap nem írt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egész nap nem írt. Mit írnátok arra, amit én ezért írtam?

Figyelt kérdés

megkérdeztem tőle, vajon most miért nem ír és levezettem, hogy azt gondolja, nehogymá írjak neki, vagy nem tudok mit írni, vagy írjon ő előbb, vagy nem érek én erre rá a végére meg azt írtam, ezek közül egyik sem férfias...


szerintetek? mit érezhet most? vagy mit reagálnátok erre?


2012. márc. 28. 22:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Annyit,hogy ne fárassz.
2012. márc. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
mert abból, hogy nem válaszol, sztem ő is ezen gondolkodik, hogy hogy reagálja le.
2012. márc. 28. 22:19
 3/28 A kérdező kommentje:
a "ne fárassz"-t még poénra is venném :)
2012. márc. 28. 22:20
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
elmondom, mit érez: b@szki...megin mit rinyál...nem írtam egy napig...biztos azt hiszi, megcsaltam, öngyilkos lettem, elköltöztem, szakítok vele...mit kell mindig hisztizni...utálom, amikor ezt csinálja...
2012. márc. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, hagy már békén szerencsétlent...ne lógj rajta folyton.
2012. márc. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Hanariko ***** válasza:
100%
öö... miért kellett voln írnia? megbeszéltétek? lehet hogy nem ért rá egyszerűen. ezzel a levezetős dologgal meg igazi pics@nak tűnsz...
2012. márc. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
ennyi...
2012. márc. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném, hogy a szüleid nem-e testvérek.
2012. márc. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Miért kell állandan a nyakán lógni?Kell néha az embernek egy kis nyugalom.
2012. márc. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

én nem lógok a nyakán

minden nap szoktunk írni pár sms-t egymásnak, sőt ezt ő vezette be, neki volt inkább szokása


hát örülnék, ha laza poénnal le tudná reagálni, mint itt egyesek, amiken mosolyogtam

már azt is sajnálom kicsit, hogy gondolkodnia kell rajta. ú de megfogtam :(

2012. márc. 28. 22:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!