Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor egész végig szégyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor egész végig szégyellt a volt barátom?

Figyelt kérdés

Szakítottunk már vagy 1 hónapja mert én 20 vok ő meg 33,és ez neki így tul sok.És kétlaki életet él,és mivel sportol ezért most ebben a városban van ahol én,de az igazi élete Pesten van így a főbarátai is ott.(Pesti barátai közül 2en tudnak rolam,az egyik a "lelkitársa" vagyis nagyon közel állnak egymáshoz)

Erre elkezdett megint irogatni,h szeret és látni akar de a nézete nem változott..majd én is kifakadtam és mondtam neki h ugy érzem,h nem tekintett méltó,komoly partnernek és nem vállalt fel,és én lennék neki a biztos tartalék akihez bármikor visszatérhet.

Erre visszaírt h "Gondolj arra amire csak akarsz,nem jol érzed,szeretlek!Csak a jövöd miatt nem vállaltalak fel.A cstársaim 70százaléka tudja ki vagy."

És ez a mondata kicsit elbizonytalanított,és nem tudom mit gondoljak.Szerintetek?


2011. dec. 9. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
ez csak egy szánalmasan gyengére sikerült félrebeszélése volt... ostoba vagy ha hiszel neki...
2011. dec. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol?
2011. dec. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted? akkor mit akarhatott ezzel?
2011. dec. 9. 19:52
 4/7 A kérdező kommentje:
tanulok.miért?
2011. dec. 9. 19:53
 5/7 anonim ***** válasza:

ma 19:52

mivel sportol ezért tisztában van a tartalékos kifejezéssel... na és te az vagy neki... nem jött be az "élvonal" ezért beveti a tartalékosokat...

2011. dec. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
csak ugy tűnt,h tényleg büszke volt rám,mindenkinek bemutatott,körbemutogatott és ez most olyan furán jött ki..meg 1 évig együtt voltunk,és az itteni környezetébe mindenki tudott rolam...de ez most tényleg meglepett,és rosszul esik..
2011. dec. 9. 20:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Lányok, mikor veszitek már észre magatokat?:D Egy 30feletti férfi nem akar semmi komolyat egy 20körüli csajtól. Csak dugni és ennyi.
2011. dec. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!