Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudtam. Mit tegyek? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam. Mit tegyek? Hogyan tehetem jóvá?

Figyelt kérdés
Pont tegnap voltunk félévesek. Én nem mondtam el neki egy dolgot: a gólyatáborban egy srác lesmárolt. Mindketten ittasak voltunk... én nem akartam ezt a csókot. Nem mondtam el a barátomnak ezt. Abban a hiszemben élt eddig, hogy ő volt az első nekem a csókban. Azt mondja, h ő ezt már az első randitól kezdve tudta. Hazudtam neki. Mit tehetnék? Legjobb megoldás lenne, ha szakítanánk, de ő azt mondta, h nem haragszik rám. De mégis, tudom, h nem érdemlem meg a bizalmát, a szeretetét, szerelmét. Mit tegyek? :S
2012. márc. 27. 10:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez azért nem akkora tragédia. Ha ő nem csinál ügyet belőle, akkor te se problémázz. Legyél vele mindig őszinte, aztán jónapot.
2012. márc. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Dottorre ***** válasza:
Én a helyedben soha nem mondanám el neki. Nem kell tudnia. Tanulságképp viszont szolgáljon az, hogy az alkohol nem kifogás a megcsalásra! Gólyabálon amúgy az ilyesmi előfordul, bár ha jól tippelem nem fősulis gyólyabál volt, szóval nem értem, hogy került oda pia.
2012. márc. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
gólyatábor volt. de akkor még nem ismertem őt. egyetem előtt, augusztusban volt. és kiderült. és én naggyon haragszom magamra, amiért nem tudtam elmondani neki hamarabb. ez bántja őt is, meg engem is. hogy nem mondtam el az elején.
2012. márc. 27. 10:37
 4/13 anonim ***** válasza:
Értem, de ez még a megbocsájtható kategória. Szégyellted a történteket, és valamiért azt gondoltad, hogy másképp nézne rád ha elmondanád neki. Mindenki hibázik néha. Te is, nem vagy tökéletes. Ő nem haragszik, te pedig nem titkolózol meg hazudsz többet. Ezért aztán érdemes lenne szakítanod, de tényleg. (Ezt az utolsó mondatod nehogy komolyan vedd)
2012. márc. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
csak a kapcsolatunk elején leszögezte, hogy utálja ha hazudnak neki. ezt az egyet nem bírja elviselni. És én megtettem :S
2012. márc. 27. 10:54
 6/13 anonim ***** válasza:
Nyilván senki sem szereti, ha hazudnak neki, de azért ez nem egy olyan nagy dolog, ami miatt összedőlne a világ. Ha szeretitek egymást, akkor túl tudtok lépni ezen.
2012. márc. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Igyál Gramoxont! Megvált a szenvedéseidtől.

Ugyan mit kéne? Felejtsd el és pont!

2012. márc. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nyilván utálja, ha hazudnak neki, de ha ezt a kis dolgot sem tudod magadban tartani, akkor valószínűleg felfogja majd, hogy nagyobb hazugságra sem kell, számítson. Ez egyáltalán nem vészes.
2012. márc. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Gólyatábor gondolom még tavaly nyáron volt,jó régen.Azóta ő mégis veled volt,bár tudta az igazságot...Kérdezd meg, hogy szerelemből volt-e veled?
2012. márc. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
szerelemből van velem. egy lány írt neki, h jöjjenek össze, még régebbről ismeri, és engem választott. Engem szeret. de akkor is, ez a hazugság nekem nagyon sokat számít... de remélem kiheverjük... ő már megbocsájtott nekem, csak én nem tudok magamnak... :/
2012. márc. 27. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!