Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tehetem ezt mindig?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 1,5 évben nem volt kapcsolatom. Mindig csak pár randi aztán ha sikerült szex és ha kezd komolyabbra fordulni akkor elkezdek bunkózni vagy valami olyat csinálok amivel elijesztem a lányt. Tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy valaki járt már e így? És ha igen ezt sikerült e úgymond kinőni.
2011. nov. 10. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán félsz egy komolyabb kapcsolattól, esetleg nem akarod elkötelezni magad, lehet nem érzed magad szabadnak egy kapcsolatban és úgy érzed fojtogat ez az érzés, milyen idős vagy?
2011. nov. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
20
2011. nov. 10. 15:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Volt hosszabb kapcsolatod? Esetleg valami rossz tapasztalat egy ilyen kapcsolatban?
2011. nov. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
6 és egy 8 hónapos egyik se volt ronda szakítás.
2011. nov. 10. 15:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem a szakítás a lényeg, hanem hogy a kapcsolatban volt-e valami olyan probléma, ami miatt ilyen lettél, vagy mindig is ilyen voltál?
2011. nov. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Eddig azt hittem hogy csak azok a lányok nem érdekeltek igazán akikkel randizgattam, de most van egy lány aki nagyon tetszik és 4szer randiztunk és nagyon tetszik és kezdem magamon észrevenni hogy eltaszítom ( bunkó vagyok stb..), de nem direkt csak úgy kicsúszik és ezt nem akarom.
2011. nov. 10. 16:08
 7/8 A kérdező kommentje:
És az eddigi két hosszabb kapcsolatomban nem tűnt fel semmi olyan ami erre utalna.
2011. nov. 10. 16:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt el kéne mondanod a lánynak, és ha ő is így érez,akkor megérti és ki fog tartani melletted, aztán majd hátha javul a helyzet, szerintem beszélgessetek el erről
2011. nov. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!