Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tehetem azt, hogy a helyes fiúk körülöttem forogjanak?

Figyelt kérdés
Nagyon sok fiúHAVERom van, de barátom nincs. Nagyon sok fiúHAVERom mondja hogy én milyen jófej vagyok meg nem nézek ki rosszul..
2010. okt. 28. 20:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
öltözz kirívóan, menj discoba és légy vagány + feküdj le bárkivel. Egy idő után meglátod, minden csávó téged akar kielégíteni...
2010. okt. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Üzemeltess körhintát.
2010. okt. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Most egy közelebbi barátot szeretnél, vagy ribi szeretnél lenni?
2010. okt. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

nem aarok egoista lenni, de én se vok ronda:P

én speciel annak örülnék ha egy lány NEM öltözködne úgy mint egy "plázacica", és normálisan beszélne(ezalatt a MAGYAR nyelvre gondolok)ne használj mindenféle hülye szlengeket, ne horgy magaddal hatalmas rózsaszín retikült, és g*ci nagy napszemüveget.Legyél kicsit visszahúzódó. Játszd el a nehezen kaphatót, de NE vidd tólzásba. És akkor nem fognak az olyan egyélyszakás kalandra várók felszedni akik miatt rengeteg lány élete tönkrement. hidd el, csak idők kérdése és megtalálod az igazit. remélem segíthettem, ha van még kérdésed, írj nyugodtan

14/F

2010. okt. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy amúgy?Szerintem se jobb az,ha valkit azért rajonganak körül mert meg akarják dugni.Szerintem inkább te egy pasit szeretnél nem csak rajongókat.

Ha van kiszemelted akkor írj róla,és adhatunk tanácsokat,hogyan hívd fel magadra a figyelmét.

2010. okt. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok fiú HAVERod szívesen lenne a barátod csak nem MERI megmondani, mert fél.
2010. okt. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
Strapabíró tengely,és jó csapágyak,ne sajnáld belőle a gépzsírt.:D
2010. okt. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
jó, de ők nem helyesek :D
2010. okt. 29. 19:17
 9/14 A kérdező kommentje:
hát őő..amire jobban buknak a fiúk..
2010. okt. 29. 19:34
 10/14 anonim ***** válasza:
Mesélj egy kicsit a külsődről,stílusodról,és,hogy a haverjaid mi miatt kedvelnek?!Hogyan viselkedsz te velük,és ők veled?Szoktak-e megjegyzést tenni rá,hogy jó csaj vagy,meg ilyenek?
2010. okt. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!