Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több szabadidőt kért, megkapta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több szabadidőt kért, megkapta, azonban most úgy érzem, hogy átestünk a ló túloldalára. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nagyon csúnya veszekedésen vagyunk túl, kis híján vége is lett a kapcsolatunknak. Én nagyon ragaszkodó típus vagyok, szeretem hogyha összefutunk mindennap legalább egy puszira, ölelésre. Eddig havi két hétvégét töltöttünk együtt, illetve hétköznaponként egy-egy órát 1-2 nap. A párom ezt kifogásolta és a fejemhez vágta, hogy rövid pórázon tartom. Próbáltam változni és több teret engedni neki, de mostmár ott tartunk, hogy hétköznap szinte egyáltalán nem találkozunk tényleg max ha sebtében összefutunk az egyetemen és azt a két hétvégét is igyekszik szabotálni, rövidíteni, mert "tanulnia kell", vagy éppen valami kihagyhatatlan buli van, amit amúgy eddig együtt töltöttünk mindig és megbeszéltük, hogy ez így is marad.

Ha meg merem említeni, akkor hisztis vagyok, mert hogy megbeszéltük, hogy több teret hagyok neki, még is úgy érzem, hogy én ebbe belefásulok, nekem ez nem elég. Többet szeretnék vele lenni. Nem tudom megbeszélni vele, mert mindig elsiklunk egymás mellett.


Egy reális képet szeretnék látni, hogy most én vagyok annyira ragaszkodó, hogy ezt iszonyatosan nehezen élem meg, vagy valóban kevés lehet az, amit kapok!? Még is mit tehetnék? Hogyan ültethetném le beszélgetni, ha nem vevő a témára, mert "megígértem"?? Ígértem, de nem azt, hogy innentől kezdve nem tartok igényt rá. Arról nem is beszélve, hogy ő mennyi mindent ígért már... :( El vagyok keseredve. :(


2012. márc. 27. 06:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ezt buktad. Annyira tapadós voltál, hogy kiszeretett belőled, most bár bármennyit találkoztok, túl sok lesz, mivel nem akar veled igazán találkozni, bármi jobb elfoglaltság, mint az. Tudom, én is jártam már ebben a cipőben. Most már mindegy, ezt már nem lehet visszahozni.

Legközelebb az elején kell gondolkozni kicsit, és szabad teret adni, és akkor nem fog a kapcsolatotok ilyen szélsőséges helyzetekbe jutni.

2012. márc. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Páran írták itt h nem adott elég szabad teret a pasijának. Ezt vhogy nem értem. Ha minden 2. 7végét töltöttek csak együtt, és 1-2 nap találkoztak csak hét közben 1-1 órára, az miért rámászás a másikra?

Sztem az lenne a rámászás ha minden nap futna a pasi után, minden 7végén vele akarna lenni stb. De az h néha összefutni..

25 vagyok, volt sok bnőm, a jelenlegivel 4 éve vagyok együtt. 2,5 éve élünk együtt, és igaz nálunk is vannak néha veszekedések, de már el sem tudnám képzelni h csak 1-2 órácskát lássam csak 7köznap. Nyilván minden ember más, mások az igények is.

De most ha a pasinak fontosabbak a haverok, és a bulik, és emiatt hanyagolja... el kéne dönteni h mit akar. H legyen egy normális kapcsolata, vagy szabad akar maradni és bulizni. Persze a 2 nem zárja ki egymást.

A kérdező írta h próbál változtatni, teret engedni, de így sem jó. Talán a másik félnek is változtatnia kéne, és nem csak elvárni a másiktól. Egy kapcsolat sem működik úgy h csak az egyik fél ad mindig, a másik meg sz*rik rá.

Sztem jobban járnál egy másik pasival, mert ez így hosszú távon nem biztos h jó lesz. Mi lesz ha pl egy összeköltözés szóba kerül? Akkor is lesz majd egy buli véletlen?

2012. márc. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

képzeld el, én is egyetemista vagyok, de mivel nem lakom messze az egyetemtől (60 km), és 2 napon az óráim is megengedik h 2 estét vele töltsek hétköznapon, plusz a hétvégét ugye egyértelműen. Nekünk egyáltalán nem sok, inkább kevésnek érezzük. Megvan mindenkinek a saját szférája de imádunk együtt aludni. Szerintem nem normális egy kapcsolatban h azt mondja neked a párod h nem akar veled lenni, az milyen már? Akkor nem szeret eléggé? az ok, ha szól h sokat vagytok együtt, ha vaóban sokat lennétek együtt! de így abszolút nem. szerintem

22L

2012. márc. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

A veszekedésünk során vágta a fejemhez, hogy neki ez így nem jó és elege van ebből. Tudja mikor hol milyen órám van, nagyjából azt is, hogy mettől meddig. Sokszor megbeszéljük hogy összefutunk valamelyik szünetben, akkor komoly 5 percet beszélünk, két puszi és megyünk is tovább. Ha ez azt jelenti, hogy rátelepedtem, akkor sajnálom... Elmondtam azt is, hogy ezen felül 1 max 2 olyan nap van, amikor ezeken a gyors találkákon kívül kicsit több időt (1-2 órát) szánni tudunk egymásra. Minden második hétvégét együtt töltjük, a többi hétvégén én nem szólok bele, hogy kivel van, mit csinál (természetesen egészséges határokon belül). Én nem érzem azt, hogy ez rátelepedés lenne. Nem azt kértem, hogy minden pillanatát töltse velem, csak hogy néha gondoljon rám és ha tudja hogy 2 perc múlva megjelenek a folyosó végén, akkor jól esne ha megvárna és megölelne legalább, aztán mehet tovább a nap.

Eddig is elment bulizni, eddig is csinálhatott amit akart, nem vagyunk összekötve, csak annyit kértem, hogy szóljon előre. Amikor megbeszéljük, hogy péntek este jön hozzánk és amikor indulnánk akkor közli, hogy jaaaa ő marad bulizni, akkor igen, kicsit eltud pattanni valami az agyamban! Belátom, ettől falra tudok mászni...

Eddig sosem mondta, hogy neki teher lenne ez az egész, éppen ezért érint annyira rosszul. Én viszont ennyit igénylek és így is nagyon nehezen bírom, ha hétköznap is alig találkozunk, plusz a hétvégét sem velem tölti, de próbálkozok és túlélem. Jól esne, ha én is kapnék valamit cserébe, nem pedig azt érezném, hogy nyújtom az a kisujjam és ő szépen rántja az egész karomat. Nagyon szeretem őt és belegondolni sem akarok, hogy milyen lenne nélküle, de sajnos én ezt így már nem bírom túl sokáig. Talán nem illünk össze ilyen téren, nem tudom.

2012. márc. 27. 20:24
 15/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, így már érthetőbb a gondod. Igaz mondjuk a te szemszögedből ismerjük csak a kapcsoaltodat, de megadom a bizalmat.


Jobban belegondolva nem vészes a helyzet. Ez nem oylan baj, mint a szexuális jellegű probléma (túl kevés, túl sok, eltérő igények). Te egy kicsit vegyél vissza, mert ez oylan romantikus filmes dolog, ő meg emberleje meg magát és nézzen rád is, ne csak a haverjaira. Pontosabban gondoljon rád, a többi megy magátől. Nem szerelmes beléd a pasi, de attól még szerethet.


De ha nem akarsz változtatni (jobban), akkor szakítás.

2012. márc. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Én is ettől tartok. Amikor együtt vagyunk, akkor úgyérzem, hogy mindennél jobban szeret. Nagyon figyelmes, gondoskodó, odaadó, eddig nem volt ezzel semmi gond. Most hirtelen jött valami villámcsapás, hogy ez így nem jó. Ettől függetlenül ugyanúgy érzem, hogy nagyon szeret, de már nehéz eljutni odáig, hogy éreztetni tudja, mivel szabotálja a találkákat. Én sem vagyok tökéletes valószínűleg, ezt belátom, csak én olyan típus vagyok, aki szereti megbeszélni a dolgokat, ő meg inkább szőnyeg alá söpröget.
2012. márc. 28. 07:17
 17/17 anonim ***** válasza:

Én is ilyen ragaszkodó vagyok. Nekem szerencsém van, mert a barátom is ilyen ragaszkodó típus, így alig bírjuk ki, ha 1 napig nem látjuk egymást. Szinte mindig együtt vagyunk, és ha el kell válnunk, rögtön depisek leszünk, mert nem tudunk mit kezdeni egymás nélkül - lenne mit csinálni (tanulni,takarítani,dolgozni) de egyszerűen nem tudjuk rávenni magunkat egymás nélkül.

Szerintem elég nagy teret adtál neki úgy is, ahogy volt. De ez az én szemszögem. Gondolom ő egy másfajta srác, de ettől még megérthetné, hogy neked viszont fontos, hogy többet legyetek együtt. Mondhatnám, hogy aki szerelmes, az együtt szeretné tölteni minden percét a szerelmével - mert van ilyen mondás -, de nem vagyok biztos benne, hogy ez minden esetben igaz, így inkább nem mondom.:D

2012. márc. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!