Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás, de hogyan?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, a barátom 19 éves, és már 2 éve alkotunk egy párt. Régebben hétköznap is sokat gondoltam rá, mivel csak hétvégén tudunk találkozni, de 1-2 hónapja már nem gondolok rá annyit hét közben. Pénteken pedig eljutottam odáig, hogy megcsaltam őt, egy másik sráccal csókolóztam. Ezzel világossá vált számomra, hogy már régóta nem merem bevallani magamnak, hogy nem jó így a kapcsolatunk, és már szeretném lezárni, mert már nincs meg az a tűz, mint régen. Ezt meg is tenném, csak az a baj, hogy neki otthon olyan nehéz a helyzete, hogy nem régen közölte velem, hogy alig várja, hogy összeköltözhessen velem, mert ha nem lennék neki, már öngyilkos lenne. Az anyja utálja és senkije nincsen neki, maximum 1-2 haver. Félek, ha elhagynám, akkor valami hülyeséget csinálna, azt meg nem élném túl, hogy pont miattam... :\

Viszont én meg már nem sokáig bírom ezt a helyzetet, mit tegyek? :S


2012. márc. 26. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
ha megöli magát akkor egy szánalmas jellemre vall. nem zsarolhat téged ezzel, ennyi erővel örökké vele kéne maradnod, ilyen meg nincs:)
2012. márc. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tipikus érzelmi zsarolás. Képes lennél úgy leélni vele az életedet, hogy már most se vagy mellette boldog? Na ugye.
2012. márc. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ő szeret, és olyan rossz, mert a megcsalás óta kb. alig merek ránézni...
2012. márc. 26. 16:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki te, még mielőtt észreveszi.

Vagy ha úgy érzed szereted, akarsz még vele lenni, akkor üljetek le megbeszélni, hogy mostantól több energiát fektettek bele, és megint visszahozzátok a tüzet, ami az elején vt.

Szánalomból v sajnálatból ne legyél vele, mert csak bántani fogod. Nagyon.

2012. márc. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fél éve ő akarta lezárni, akkor még jobban alakult az otthoni helyzete, de én visszasírtam magamat, aztán működött a dolog egész mostanáig. Viszont most annyira kilátástalan az élete, hogy egy beszélgetésünk alkalmával közölte, hogy örül neki, hogy rám számíthat, mert rajtam kívül már senkije sincs, és valószínűleg öngyilkos lenne.
2012. márc. 26. 16:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor legyél mellette szánalomból még 50 évig. Ennyit érnek az újrakezdett kapcsolatok. Talán tanulsz belőle.
2012. márc. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mond meg neki! jobb ha tőled tudja mintha! rossz hazugságban élni!
2012. márc. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!