Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos egy kapcsolatban a barátikör?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyok a barátommal. Régen volt egy barátikörünk,együtt mentünk bulzini meg szorakozni. Én a barátom által kerültem bele. Viszont akkor még nem votlam szerelmes. Nyáron megszerettük egymást( nagyon nagyon) és rengeteget voltunk kettesben,a barátikör feloszlott.. Akkoriban nem is foglalkoztam vele,viszont most sokszor érzem azt h a barátomnak szüksége van azoknak a fiuknak a társaságára. Nem voltak igazi barátai szerintem hisz akk nem avul el ennyire.. Most is vannak barátaink ,csak van neki meg nekem, nagyo ritkán megyünk el "sokan" egy helyre. Ezt nem igényli egy pasi? Nem szeretnék vele ilyenröl beszélgetni. Ti nem voltatok ilyen helyzetben? MEg ilyenkro már mi vagyunk a "házastársaknak" beállitva,mikor még friss votl a kapcsolatunk vhogy mindenki máshoyg kezelt minket. Bocs a rossz megfogalmazásért,de egyszerüen én sem értem mti érzek..:(
2008. ápr. 14. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem szeretnél vele erről beszélni? Így hogy fogjátok megoldani a dolgokat, hogy ha te nem szeretnél beszélgetni? Pont ez az amit tanácsolnék, hogy üljetek e dumálgatni és akkor kiderül, hogy vágyik-e közös társaságra meg ilyesmi...
2008. ápr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne haragudj, de ez a legrosszabb dolog amit csak csinálhatsz! Azt tanácsolom, hogy beszéld meg vele! Ha tényleg szerelmesek vagytok egymásba, akkor tudtok egymáshoz őszinték lenni, és ez AZ AMI SZÁMÍT. Lehet, hogy cikinek érzed ezt vele megbeszélni, de hidd el, egyáltalán nem az.


Tapasztalatból beszélek, hogy az őszinteség sok dologra képes.

2008. ápr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat ez ismeros.,Sajnos az en baratomnak sem voltak "igazi" baratai, es amiota egyetemre kerult, annyira osszebaratkozott valakivel, h majdnem szakitottunk, ugy beleelte magat , orvendtek h neki is volt valaki, h rolam teljesen megfeledkezett.Na erre vigyazz.Mindig akard h valaki legyen mellette, s ha lehet akkor jo befolyasu szemely legyen, mert ha nem lehet h ponbt a kapcsolatotokra megy...Gondolom te is a kozeli baratnoiddel megbeszelitek a dolgokat, es hidd el, erre neki is szuksege van, h egy "bak" mint o velemnyt adjon.Ne akarj a legjobb baratja lenni, mert az teljesen leronthatja a szexualis eletet.
2008. ápr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!