Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik nekem egy lány. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy lány. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok tetszik nekem egy lány mindig amikor szünet van figyelem olyan értelemben ,hogy alakját.

És mikor megyek hazafele mindig köszönök neki és ő is köszön nekem.

Mit tegyek?

Ő szerintem a legnormálisabb lány csak, a matektanár lánya.(:D)

De a matektanárral nem vagyok rosszba.

Segítenétek,Vagy van valami ötletetek?


2012. márc. 21. 20:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nyugizzatok az anyjával ha tetszik a lány menj oda hozzá...és igen a barátnő...nehéz a lányokat lerobbantani egymásról hmm...csak van pillanat amikor egyedül van kérdezz valamit tőle...s téma
2012. márc. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem is apukám volt a matektanár.... De ha valakivel összetűzesem volt éppen, akkor apu nem "szívatta" őt, hiszen igazságosnak kell lenni...:D

Szerintem a tanár nem probléma, simán próbálkozhatsz! :)) Szemezz vele sokat, chaten is írj rá, bár inkább személyesen beszélj vele :) És amikor egyedül van, akkor menj oda hozzá, és beszélgesetek.. :)

2012. márc. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Továbbra is várom az ötleteket és,hogy esetleg ,,hogy szerezhetném meg" a lányt.
2012. márc. 24. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!