Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik nekem egy lány. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy lány. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok tetszik nekem egy lány mindig amikor szünet van figyelem olyan értelemben ,hogy alakját.

És mikor megyek hazafele mindig köszönök neki és ő is köszön nekem.

Mit tegyek?

Ő szerintem a legnormálisabb lány csak, a matektanár lánya.(:D)

De a matektanárral nem vagyok rosszba.

Segítenétek,Vagy van valami ötletetek?


2012. márc. 21. 20:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tudom furán fog hangzani de talán menjetek együtt hazafelé vagy menj oda hozzá a szünetben.
2012. márc. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de ő másik településen lakik és anyukájával megy haza. és szünetben barátnőjével van.
2012. márc. 21. 20:58
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha a Te tanárod lánya, akkor még nagyon megszívhatod ha valamivel megbántod a csajt :D .... ajjaj
2012. márc. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ezen még nem is gondolkodtam + még osztályfőnök is a matektanár + rajztanár is oh my gad
2012. márc. 21. 21:05
 5/13 anonim ***** válasza:

A saját érdekeden, hagyd békén a lányomat!!

ON: szerintem jobb, ha max baráti viszonyba kerülsz vele mert:

1.másik településen lakik

2.apja a matektanárod.

2012. márc. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Már elnézést nem az apja a matektanár hanem az anja.

ÉS szerintetek akkor maximum csak baráti viszony legyen meg vagy még annyi se?

2012. márc. 21. 21:10
 7/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, baráti viszony nyugodtan lehet köztetek, később jó lesz ha vannak lány barátaid(az meg mégjobb ha barátok vagytok és utána jössz össze vele :) ) szóval próbálj vele barátkozni !
2012. márc. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm, de jövőre másik suli tehát szerintem is jobb a baráti viszony. mert jövőre lehet nem lesz osztálytárs így is a b be jár én az a ba.

Köszönöm a válaszokat további válaszokat elolvasom még.

2012. márc. 21. 21:23
 9/13 anonim ***** válasza:

szerintem sokkal jobb, ha az illető nem az osztálytársad :) az én barátnőm másik iskolába jár, ami azért előny is, mert ha az osztály előtt valami égő jelenet lenne, nem égnék be előtte is, ha meg nincs közös téma, elkezdhetünk egymásnak mesélni, hogy ma milyen baromságokat csináltunk suliban, ami igen gyakori :) ha emiatt aggódsz hogy másik osztály vagy iskola, felesleges :) egy dolgot viszont kerülj: a távkapcsolatot. veszélyes dolog, mert ha ritkán találkozol vele, előfordulhat hogy egy másik lány aki közeledni próbál feléd végül sikerrel jár. én azt mondom, próbáld meg hogy később ne azon törd a fejed, hogy mi lett volna ha... ha meg nem jön össze, végül barátok is lehettek :)

16/f

2012. márc. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ja, és tényleg ne bántsd meg, hogy a hátralévő pár hónapban ne szívasson az anyja xd
2012. márc. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!