Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzem meg? Hiányzik.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg? Hiányzik.

Figyelt kérdés
Sziasztok...Megpróbálom röviden felvázolni, hogy miről is van szó. Fél éve megismerkedtem egy fiúval, akivel egymásba szerettünk, csak kiderült, hogy neki már évek óta barátnője van. Mondta, hogy szeret, nem egyszer és nem kétszer, ennek ellenére szándékosan távol tartott magától, és bunkó volt velem, hogy ne szeressem. Nem teljesen boldog a barátnőjével, de igazság szerint nem sokat beszélt a kettejük viszonyáról. Idő közben megtudtam, hogy az 5 év alatt amióta együtt vannak, a lány már 4szer megcsalta úgy, hogy ő ezt tudja, és ki tudja még hányszor úgy, hogy nem tud róla...mégsem akar szakítani.... én nem értem, hogy miért, mert gyerekük nincsen, nem élnek együtt, nem házasok... én még mindig nagyon szeretem őt, mit tegyek, hogy az enyém legyen? úgy hiányzik:(:(
2012. márc. 19. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. márc. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én 21, ő 25. És az kimaradt, hogy sajnos nem egy városban lakunk, nem messze egymástól, de a véletlen összefutások nem megoldhatóak..:(
2012. márc. 19. 19:56
 3/6 Caos válasza:
100%
Ejjejj ez komoly háromszög :S Nehéz helyzetben vagy,mert itt sajnos nem sok mindent tehetsz. Az a legszarabb dolog szerintem,ha valamit tétlenül kell kivárnod,és nincs beleszólásod. Azért nem tudsz mit tenni,mert ha ő ennyire ragaszkodik a barátnőjéhez,akkor te hiába vagy ott mint második lehetőség. Elég gáz,hogy még mindig vele van ezek után,hogy megcsalta,és így megkérdőjelezem ,hogy az a csaj szereti-e egyáltalán?! De itt nem is ez most a lényeg, valószínűleg a jelölted a biztonságot keresi,és már tudja h a jelenlegi barátnőjétől mit várhat.Inkább felvállal pár szar dolgot,csak hogy biztonságban érezze magát. FÉL! Egy új kapcsolat ha belegondolsz elég rizikós,hogy miként fog működni,vagy mi lesz a kimenetele..Ő nem akar nagyot bukni,és megelégszik inkább a jelenlegi párjával.Nem kockáztat. Majd talán évek múlva rájön,hogy nagy hülyeséget csinált(mert aki már 4x megcsalta nem lehet számára az "igazi"),de sajnos ez a tanulási folyamat hosszadalmas,és te nem nagyon tudod lebeszélni. Szerintem neked is keresned kéne valaki mást,ne várj rá feleslegesen. Az is lehet,hogy mire te szétmész a leendőddel,addigra ő is a mostanival és már még tapasztaltabban örülhettek majd egymásnak. Esetleg ha nagyon nem bírod próbálj vele még 1x őszintén beszélgetni,kérj egy találkozót és tisztázzátok le a dolgot.
2012. márc. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

válasz a kérdésedre: szerezz be egy pasi, és csináld meg úgy hogy megtudja, vagy meglássa. vagy valakivel tedd féltékennyé, és ha érzékenyen érinti biztos szeret, sőt még a barátnőjét is dobhatja

szánalmas próbálkozás ez tudom, de amit ő csinál az is. és már bocs de szánalmas is lehet, ha nem hagyja ott azt a r*bancot :S

2012. márc. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Ó, de aranyos vagy! Bár én hiányoznék így valamelyik lánynak! :)
2012. márc. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó,mért te is félre dugsz?
2012. márc. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!