Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon hiányzik, de nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik, de nem tudom mit tegyek. Segítség?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy jó kategóriába írom e de nem nagyon találtam a kérdésem helyét.

A lényeg, 11 éves koromtól 15-ig volt egy lány az életemben, akiért bármikor bármit. Ő volt a legjobb barátnőm, és ez kölcsönösen így volt. Néha már jobban is szerettem, mint barátnőt. Rengeteg időt töltöttünk együtt. És mindent tudtunk egymásról. Sokszor sírt is amikor a középiskolán gondolkodtunk, mert 2 külön suliba mentünk. Aztán 8.-os korunkba elkezdett hanyagolni. Más lányokkal és fiúkkal volt. Nekem pedig rajta kívül nemnagyon volt senkim. Aztán ezek mellé, még a hátam mögött smárolgatott azzal a fiúval aki tetszett. Ezt 2 fiúnál is eljátszotta. Aztán egyre jobban nemérdekelte, hogy mi van velem. Volt, hogy másik osztálytársaim mondták vissza, hogy délután lenn voltak, és kérdezték tőle, hogy én h-h nem vagyok vele, ő meg annyit mondott, hogy most nincs kedve hozzám.

Elkerültünk külön iskolába, (egymással szemben van a két középiskola) és kb. hetente 1x beszéltünk, akkor is azért, mert egy zenesuliba járunk péntekenként.

De újabban rettenetesen elkezdett hiányozni ez a bensőséges kapcsolat egy lánnyal. Azóta egyetlen barátnőm sem volt. Egyszerűen annyira bántott, ahogy eldobott magától, hogy nem tudok kiépíteni egy normális kapcsolatot egy lánnyal sem.

Nagyon rossz. Múltkor azt álmodtam, hogy meghaltam, és az utolsó kép amit láttam, hogy mellettem fekszik egy másik lány, és szorítja a kezem. Sírva ébredtem fel. Vannak barátaim, de csak fiúk. Egyetlen fiú sem tud helyettesíteni egy barátnőt. De félek még egy ekkora csalódástól. Nem tudom mit csináljak.

A mostani osztályomból minden lánnyal egyformán vagyok. beszélőviszonyban. De ha egy próbálna tenni felém egy lépést, én azonnal hármat hátra.. Nem tudok mit csinálni.

Tud segíteni valaki? vagy csak vélemény a dologról..

L/17


2012. márc. 6. 17:43
 1/3 anonim válasza:
0%
csajozzál
2012. márc. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megértem,hogy hiányzik,tényleg,de ez a lány,aki smárolt is a fiúval,ő nem a barátod!Eldobott magától,ami aljas és tisztességtelen húzás volt tőle,és meg sem érdemelted.

Próbálj meg nyitni mások felé,és ezt a zenesulis lányt felejsd el!

2012. márc. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam én is régebben.

Volt egy "barátnőm", akivel talán a legszorosabb volt a barátságom addig, viszont kiderült róla, hogy elég gonosz.

Mert bárkivel jóban lettem rajta kívül, szervezkedni kezdett, elvette a barátaimat és ahol tudott, betett nekem, persze ezt nem mondta volna ki soha. Egyfajta érdekbarátság volt azt hiszem, hogy legyen egy társunk a suliban, viszont én rengeteget szenvedtem miatta. Részben miatta váltottam iskolát, mert már nem bírtam, és megszakadt a kapcsolat köztünk. Fellélegeztem ezután, de egy idő után nagyon hiányzott ez a bensőséges viszony. Néha most is eszembe jut, mert sok jó dolog volt benne, csak legalább annyi rossz is.

A problémámat az oldotta meg, hogy lett egy párkapcsolatom és ő tökéletesen kitöltötte ezt az űrt a lelkemben.

Szerintem neked is megoldás lenne ez, viszont tudom, hogy ez nem így működik. A szerelem magától jön, és nem pont akkor mikor szükséged van rá.

Nagyon sajnálom hogy így érzed magad, de próbálj magadhoz hasonló barátnőt keresni. Sok sikert :)

2012. márc. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!