Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon hiányzik. Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel szakítottunk 2 hónapja de nem tudom kiverni a fejemből,hiába próbálom.

Egész nap csak rá gondolok és hát nagyon szeretem.

Tök nagy baromság miatt vesztünk össze és már bocsánatot is kértünk egymástól...Azt mondta pár hete hogy még ő is nagyon szeret,de nem akar már látni.

Nekem tényleg ő az igazi és nem akarok másik barátnőt,mert ő nem olyan mint a többi...

Az a baj hogy kicsit messze lakik és nem találkozunk már. Mit tegyek hogy újra együtt legyünk?


2012. márc. 5. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok sikert ://
2012. márc. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok (lány), és csak annyit tudok mondani, hogy ha azt mondta, hogy nem akar már látni, akkor tiszteletben kell tartanod. Kapcsolódj ki, lógj a haverjaiddal, élvezd a szingli-létet. Komolyan, másképp nem tudod túltenni magad rajta.
2012. márc. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már amikor kezdtem róla lemondani felhívott hogy nagyon szeret és nagyon hiányzok neki. Azt mondta eljön hozzám,de nem nem jött sajnos.Után hívtam de nem vette fel a telót,szal nem értem nagyon összezavar...:/ Talán már csak játszik velem? De annak mi értelme? Azt mondta így még nem szeretett soha senkit mint engem...
2012. márc. 5. 22:28
 4/6 anonim ***** válasza:

nagyon úgy tűnik,hogy lementél könyörgőbe.

azt meg nem árt tudni,ha egy nő lát ilyen könyörgő állapotban,akkor esélyed sem lesz nála semmire.

max ha folytatod,akkor elkezd alázni.

ha összeszedted magad,akkor egy hónap múlva felhívod és mesélsz neki arról,hogy milyen jó életed van,milyen sok minden történt veled-lehet kamu is-a könyörgéses,megbánásos,bocsánatos dumákat meg hagyd ki.

2012. márc. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Am nem könyörögtem neki soha,és nem mutatom ki előtte hogy qrvára hiányzik. Nem akarok gyengének tűnni a szemébe.De nagyon szeretem és érte bármit megtennék...
2012. márc. 5. 22:33
 6/6 anonim ***** válasza:

"Barátnőmmel szakítottunk 2 hónapja de nem tudom kiverni a fejemből,hiába próbálom."

Hát próbáld kiverni máshonnan!

[link]

2012. márc. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!