Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hiányzik.

Figyelt kérdés

Beleszerettem a legjobb barátnőmbe, és bár ad kétértelmű jelzéseket, sosem léptünk ennél tovább és most mindketten elkerülünk dolgozni :( Félek hogy sosem lesz ennél több...

Mit csináljak most? :( A munkahelyén bárki elcsavarhatja majd a fejét, és abba tuti belehalok!

22/N


2012. febr. 24. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
oh ez állat!
2012. febr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vágyakozz és szenvedj vagy felejts, vagy tegyél valamit és megtudod, hogy van-e esélyed. akkor 50%, hogy boldog leszel.
2012. febr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
valld be neki hátha tesz valamit
2012. febr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem vagy bi?:)
2012. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
beszélj vele erről. 50% arra, hogy igent mond ;)
2012. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de a másik 50% az lehet hogy zavarba jön és soha többet nem áll velem szóba :(
2012. febr. 24. 21:45
 7/8 anonim ***** válasza:
És melyik jobb, soha többé nem áll veled szóba vagy rágódsz?
2012. febr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

de akkor megpróbáltad legalább és idővel eltudod felejteni, nem lesz ott örökké a "mi lett volna ha..."

én ugyan hetero fiu vagyok, szal nem a te világod, de az biztos hogy gimiben nagyon tetszett egy lány, de sose mertem elmondani neki. ennek sok éve, van barátnőm, szeretem, de mégis 2-3 havonta eszembe jut, mi lett volna ha akkor elmondom neki, mert még néha úgy is tűnt hogy talán én is bejövök neki... sose tudom meg... mostmár mindegy, de mégis, sokkal jobb lenne tudni hogy tényleg esélytelen lettem volna, vagymi... bár valsz akkor is vége lett volna már mostanra, mer más világ az a csaj is, de szóval érted... azóta nem hagyom hogy ilyen történjen


szóval menj és mondd el neki valahogy, a lényeg hogy tudd meg, hogy mi a max ami köztetek lehet. és bármi lesz a válasz, jobb lesz mint az évek mulva is előjövő örök kérdés...

22/f

2012. febr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!