Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiányzik az exem, attól még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik az exem, attól még lehetek boldog az új kapcsolatomban?

Figyelt kérdés

májusban szakítottam a volt barátommal(azóta nem is beszéltünk), mert bunkón viselkedett, és meg is ütött, ennek ellenére, most, így néhány hónappal később elkezdett hiányozni, nézegetem a képeit, és folyamatosan azt a számot hallgatom, ami a kedvence, és rá emlékeztetem.

Nemrég összejöttem egy másik fiúval, aki nagyon szeret, kedves velem. Most teljesen összezavarodtam, nem jönnék össze újra az exemmel, csak hiányzik. A mostani barátommal jól megvagyok, nem értem, akkor miért rajta jár az eszem. Hogyan tudom magam végre túltenni rajta?


2012. febr. 19. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem léptél túl rajta teljesen,ez normális.
2012. febr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak egyet tudok mondani: Ne hitegesd ezt a fiút, akivel most együttvagy. Lehet, hogy nem állsz még készen egy új kapcsolatra, nem jó az, ha a volt párodon gondolkozol, ha megvan az új, és ő meg nagyon szeret téged. Velem már megtették azt, hogy otthagytak a volt pasijukért, és hát kicsit rossz érzés...főleg 2 szer egymás után. Szóval jól gondold meg mit akarsz...biztosan nem jönnél újra össze a volt pasiddal? Mi lenne ha hirtelen felbukkanna, ellentudnál állni neki? nagyon gondold meg, és ne bántsd meg a fiút aíkivel most együtt vagy...de te tudod mit érzel...


18/F

2012. febr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"A mostani barátommal jól megvagyok"


Ha mégis az exedre gondolsz akkor nem vagytok meg jól. Hiányozhat valami a mostaniból ami az exedben megvolt.

2012. febr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én teljesen együttérzek veled, kb egy cipőben járunk... én sem jönnék össze soha újra az exemmel, nem véletlenül hagytam el... de ennek ellenére hiányzik, sokat gondolok rá, stb. próbára is tett már a sors szerencsére, mert így tudom, hogy minden körülmények között ellen tudok neki állni... mi találkoztunk/barátkoztunk azóta, volt meleg helyzet, amikor láthatóan ágyba akart csábítani, de leléptem, egy percre sem inogtam meg. A páromnak is elmondtam mindent, tisztában van vele, hogy az ex egy nagy kérdőjel a lelkemben, de azt is tudja, hogy vele akarok lenni, őt szeretem és vele akarom összekötni az életem. Teljesen megbízik bennem és az ex nem tabutéma köztünk. Ez nagyon sokat segít, ad valami nyugalmat, hogy tudom, nem kell rettegnem, hogy mit gondolna, ha tudná, vagy hogy féltékenykedik e ha beszélek az exxel vagy találkozok vele. Mind a ketten tudjuk, hogy soha nem fog már történni köztünk semmi, és egyszer el fog múlni a kötődésem iránta. Türelmesen várunk erre, és közben nagyon szeretjük egymást. Őt választottam, nem az exet. Nem véletlenül hoztam meg ezt a döntést, és nem fogok visszakozni.


22/L

2012. febr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!