Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolja rögtön azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja rögtön azt, hogy nem hiányzik? 18/L

Figyelt kérdés

Picit több mint 2hetes kapcsim van, s ha nem mindennap szeretnék találkozni vele, akkor rögtön aztgondolja hogy nem hiányzik nekem, hogy nem is fontos nekem, nem akarom látni öt. Nekem kicsit sok lenne, ha mindennap találkoznánk. Okés, hogy hiányzom neki-mert ö is nekem, de azt meg kellene értenie, hogyha nekem sok a mindennapi találkozás.

Ti mit gondoltok erröl? Miért nem bizik bennem?


Ö már aztmondja hogy velem szeretne élni, nem is engedne el amikor találkozunk.

Én 18/L, ö 20/F


2012. febr. 23. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

hehehe.

velem fordítva volt ilyesmi többször is.

volt olyan csaj,aki úgy akadályozta meg,hogy hazamenjek,hogy eldugta a cipőmet az erkélyen,vagy addig csimpaszkodott belém az előszobában,hogy alig tudtam elmenni.

és,hogy nálatok miért?

fél,hogy mással is randizol pl.

2012. febr. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
De gáz pasi. Nekem az ex-barátnőm volt ilyen... Nagyon idegesítő tud lenni.
2012. febr. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Shai-Hulud ***** válasza:

Két hét után azzal jön, hogy veled szeretne élni???

Két év után meg majd el is akar válni, ugye?

Szerintem keress egy normálisat, olyan is van...


Pedro

2012. febr. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mióta ismertétek egymást, mielőtt összejöttetetk volna?
2012. febr. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Betegesen féltékeny (ahogy az a csaj is akit az első válaszoló írt). Nincs megfelelő önbizalma így azt se tudja elhinni hogy ő elég jó neked, elég jó ahhoz hogy képes legyen megtartani téged. És mivel nem érzi elég jónak magát így állandóan attól retteg hogy mikor fog elveszíteni téged.

Csakhogy itt az az igazán nagy bökkenő hogy a féltékeny ember a párjától vonja meg a bizalmat hiszen ha önmagában nem tud bízni akkor a másikban se fog tudni a fentebb írt okok miatt és elkezdődik a féltékenykedés ("hol voltál? kivel voltál? biztos hogy ott voltál? szeretsz még engem? ugye szeretsz? ugye, ugye?"). Miközben azt állítja hogy ő szeret téged. DE hogyan szerethet az ember valakit ha közben képtelen megbízni benne? Ha megfosztja a másikat a bizalmától?

Sehogy. Amiben ő van az a társfüggőség. Magyarul együtt van valakivel hogy végre szeresse őt is valaki ugyanis ő önmagát nem tudja szeretni és tisztelni (ha tudná akkor tisztában lenne az értékeivel, azzal hogy ő elég jó hozzád és így képes lenne bízni benned is). És a társfüggőségben szenvedő ember jellemzője az hogy állandóan megerősítésekre van szüksége ("igen drágám, biztos hogy ott voltam az egyik barátnőmmel, hidd már el hogy én is szeretlek téged") így az egész kapcsolat igazából róla és a saját kis önbizalom-hiányáról fog szólni amire tőled várja a megoldást, pedig az egyetlen ember aki megoldhatná ezt az ő maga.

És bocs hogy ezt írom de társfüggő mellett sose lesz boldog egy kapcsolat.

2012. febr. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

1#: édesen "megakadályozta" hogy hazamehess :D


2#: Mindig biztatnom kell öt: "Persze hogy boldog vagyok veled", "Ne aggódj, te kellesz nekem", "Persze hogy megvagyok elégedve veled".. :/


3#: Hm, igen, ezzel jött :O Nehéz normális pasit találni :/


4#: Nemrég óta ismerjük egymást, kb 2-3hónapja.. o.O


5#: Igen, elég kevés önbizalma lehet.. :(.. szerinted hogyan tudnék segiteni neki? Pedig biztatom öt, hogy ne aggódjon, ö kell nekem-ö a fontos nekem-s nem másik pasi, meg ilyesmik :/.. Mert mindig kérdezgeti hogy "Nem vagy boldog velem?", "Nem vagy megelégedve velem?".. :(.. Szóval ezt ugyérted hogy mivel ö nem bizik saját magában-bennem sem bizik? Szóval ez lehet az ok amiért ennyire fél hogy elveszithet? :(..Hm, gondolod hogy segithetnék neki valahogy?


KÖSZI MINDENKINEK A VÁLASZÉRT!

2012. febr. 24. 00:40
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem bízik saját magában,ezért kér tőled folyton megerősítést.Idővel ez javulhat,de ez hosszú folyamat,mire saját magától felfogja,hogy mi a helyzet.Megbeszélni pedig csak nagyon okosan,nehogy félreértés legyen belőle-vagy átcsapjon a másik végletbe és leszarja a fejed.Nem kell folyton bizonygatnod.Szerintem az lenne a legjobb,ha közös programokat szerveznétek inkább,ahol jól érzitek magatokat és őt picit kizökkenti az agyalásból.Lehet nem volt még barátnője,vagy csak nagyon meg szeretne tartani téged és megfelelési kényszere is van.Nem egyszerű.
2012. febr. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is ilyen társfüggésben szenvedő fiú vagyok.


Magamból kiindulva, nálam úgy tudnád elhitetni, hogy szeretsz, ha naponta legalább egy üzit küldesz, vagy facebookon-rám írsz. Tudom, hogy elég fárasztó és egy idő uátn sok tud lenni, de másképp nem fog nyugodni, midnig fél, hogy el fog veszíteni téged és emiatt ha találkoztok majd még jobban rajtad fog lógni, még annyi levegőt sem kapsz.


Türelem és kitartát kell, de ha igazán szeretet és sikerül jó irányba vinni a srác önbecsülését, önbizalmát, akkor még lehet jó kapcsolat ez szerintem.

2012. febr. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.


"szerinted hogyan tudnék segiteni neki?"


Sehogy. Amíg nincs önbizalma addig állandóan el fogja várni tőled hogy TE bizonyíts NEKI. Miközben neki van problémája saját magával (egy kérdés: csak én érzem ezt önző hozzáállásnak a részéről?).


Amúgy meg ajánlom hogy nézd végig ezt (1,5 óra de rengeteg igazság van benne):


http://www.youtube.com/watch?v=16BABccnQCI

2012. febr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Magamból kiindulva, nálam úgy tudnád elhitetni, hogy szeretsz, ha naponta legalább egy üzit küldesz, vagy facebookon-rám írsz. "


Ennyi?Egy üzi?Én naponta vagy 50 üzenetet váltok a barátnőmmel,ezek szerint én kóros eset vagyok.Pedig nem,csak kontaktolunk.Eközben sokszor elhangzik,hogy "szeretlek",mégsem ettől érzem azt,hogy szeretnénk egymást.Ezzel csak annyit szeretnék mondani,hogy nem lehet mindenkit egy kalap alá venni,mert mindenki más.Azzal van a gond,ha valaki azzal keresi meg a másikat,hogy ugye szeretsz még?-és ezt mondjuk minden nap,na ettől még a konzerv is megromlik.

2012. febr. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!