Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolja rögtön azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja rögtön azt, hogy nem hiányzik? 18/L

Figyelt kérdés

Picit több mint 2hetes kapcsim van, s ha nem mindennap szeretnék találkozni vele, akkor rögtön aztgondolja hogy nem hiányzik nekem, hogy nem is fontos nekem, nem akarom látni öt. Nekem kicsit sok lenne, ha mindennap találkoznánk. Okés, hogy hiányzom neki-mert ö is nekem, de azt meg kellene értenie, hogyha nekem sok a mindennapi találkozás.

Ti mit gondoltok erröl? Miért nem bizik bennem?


Ö már aztmondja hogy velem szeretne élni, nem is engedne el amikor találkozunk.

Én 18/L, ö 20/F


2012. febr. 23. 23:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Normális lányt sem könnyű találni.
2012. febr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

7#: Hát igen, nem bizik magában, s abban hogy ö mennyit ér nekem. Hm, akkor inkább nem beszélem rá a dologra. Gondoltam hogy rákérdezek vajon miért gondolja mindig azt, hogy nem elég nekem, de akkor hagyom, mármint nem kérdezek a dologra rá :/.. Csak remélni tudom, hogy majd idövel javulni fog a helyzet :(.. Volt barátnöje már, de eddig csak játszadozott a lányokkal, sexelt velük majd tovább lépett, de kb 1-2éve rájött, hogy komoly kapcsi kell neki, családot szeretne meg ilyesmik :).. Abban lehet valami, hogy nagyon megszeretne engem tartani, bár nem is tudom.. :/


8#: Hellóka kedves társfüggésben szenvedö fiu.. Köszi a válaszodért.. Nem, egyáltalán nem fárasztó, amit itt leirtál.. Vele is szoktam sms-zni, meg fb-n is irkálni, üzenöfalon is.. :).. Szóval idö kell ehhez, s akkor meglehet oldani? Biztatás, jól hangzik :)


9#: Hm, megpróbálok minden tölem telhetöt megtenni :) Kicsit önzönek találom én is, mert mindig nekem kell bizonygatnom neki, mondogatnom hogy megfelel nekem, meg ilyesmik :/.. Köszi a videóért, megfogom nézni :)


10#: Én is több üzit váltok naponta vele, s irkáljuk is hogy hiányzol meg ilyesmik.. Imádok sms-zni, szóval az nem gond.. :)


11#: Hát én itt vagyok :D


KÖSZI MINDENKINEK! DE JÖHETNEK MÉG VÁLASZOK! :)

2012. febr. 25. 00:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!