Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engem nem lehet szeretni? 20/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem nem lehet szeretni? 20/L

Figyelt kérdés
Eddig összesen 3 kapcsolatom volt, két 1 hónapos és egy 2 hónapos, mindegyiknek azért lett vége, mert nem voltak belém szerelmesek. Létezik olyan, hogy valaki alkalmatlan a szerelemre? Vajon milyen tulajdonságok okozhatják?
2012. márc. 15. 22:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
én is sokszor érzem így, de azért egy dolog vígasztal. Én szeretem magam. Szóval összességében már nem is olyan rossz. :)
2012. márc. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én már nagyon tudnék szeretni egy lányt, de valamiért mégsem jön össze senkivel sem. Túl jó fiú vagyok az lehet a baj. :/
2012. márc. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Gergo_30F ***** válasza:

"valami tipp?"

ha kapcsolatig el jutsz valakivel, akkor meg kell nyílnod, különben csak valami maszkot lát az is, aki veled van. ha arra érdemesnek tartod, hogy a párod legyen, légy vele őszinte, mond el mit érzel, mire gondolsz, ha úgy látod/érzed el kellene. lehet, hogy lesz majd, amit megbánsz, de ebbe is bele kell tanulni, ne akarj megfelelni még a kapcsolaton belül is, mert akkor nincs egyéniség, akit szeretni lehet. a kifacsart, bolond észjárását, dilijeit, hibáit, stb., ettől vagy te Te.

2012. márc. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem a megfelelő emberekkel álltál össze. Ha nemcsak a külsőt néznéd, találtál volna olyat is, aki szeret.
2012. márc. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Honnan tudod, hogy milyen barátaim voltak? Képzeld, nem a külső alapján döntöttem, mindannyian rendes fiúk voltak, csak éppen nem tudtak belém szeretni, és korrekt is volt, hogy megmondták, nem használtak ki. Nem kéne ítélkezned.

A többieknek köszönöm szépen a választ, igyekszem megváltozni, bár ez nem olyan könnyű, mint amilyennek hangzik

2012. márc. 16. 09:26
 16/21 anonim ***** válasza:
Olyanok nem lehettek, akik külsőre nem jöttek be, mert minden lány külső alapján válogat.
2012. márc. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
pedig lehettek
2012. márc. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
ez általánosítás. az egyik barátom először külsőre nem annyira tetszett, de aztán sokat beszélgettünk és nagyon tetszett a személyisége, ezután nekem már külsőre is megszépült. én tényleg nem az a lány vagyok, aki csak a külsőt nézi. persze azért az is fontos, akárki akármit mondd, olyan emberrel senki nem jön össze, akitől undorodik és egy kicsit sem vonzódik hozzá.
2012. márc. 16. 13:58
 19/21 anonim ***** válasza:
Érdekes amiket leírtál magadról. Ez nem önbizalom hiány. A viselkedésen sok múlik, túl egyoldalú lehetsz szerintem, mert amiket írtál az alapján álom csaj vagy, de ha csak ezek vannak, az úgy más, unalmas, vágyölő stb. + az is ott van, ha nem tudtál eddig egy srác mellett sem feloldódni/kikapcsolódni, akkor egyáltalán nem is illettek hozzád. Keresgélj, nézz más után. :)
2012. márc. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
igen, lehet, hogy unalmasnak tűnök. csak nehezen nyílok meg az embereknek, akárkinek nem tudom önmagam adni. lehet hogy tényleg nem a megfelelő emberekkel hozott össze a sors, azért még reménykedem hogy majd egyszer megtalálom azt a személyt, akit nem csak én szeretek, hanem ő is szeret engem. köszönöm a válaszokat!!
2012. márc. 17. 19:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!