Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk titeket ez nagyon zavar?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket ez nagyon zavar? Vagy annyira nemvészes?

Figyelt kérdés

A gondom az lenne, hogy az orromon elég sok fekete kis mitesszer van. :S Egyébként pattanásom nem nagyon van, néha-néha egy, de ritkán. Egy picit szeplős is vagyok.

Fiúk, ez hátrány ?

Van egy fiú, képeken látott már, azt mondta gyönyörű vagyok. Félek hogy élőben nem fogok neki tetszeni. :(

14L



2012. márc. 15. 21:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

ja kis feketékből nekem is van bőven. De nem is látszik csak egészen közelről

f18

2012. márc. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Az csak nagyon közelről látszik... engem spec nem zavar. Ha nem vagy teli nagy piros/gennyes pattanásokkal amúgy, akkor nincs gáz.
2012. márc. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem. Piros pattanásaim nincsenek. Vagyis csak ritkán, de akkor is csak egy-egy.
2012. márc. 15. 21:38
 14/19 anonim ***** válasza:
:akkor szar a kozmetikushoz jársz, az én párom is az és én voltam a legjobban meglepődve, hogy sokkal finomabban csinálja, és alig fáj...:D egy miteszer meg nem vérzik, max egy gennyes pattanás, abból pedig ki kell nyomni, különben újra begyullad és még rondább lesz ;)
2012. márc. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem a mitesszer vérzik, hanem az orrom.. :D
2012. márc. 15. 21:46
 16/19 Wolfgang válasza:
Nem kell "tökéletesnek" lenned. Mindenkinek vannak mitesszerei... Viszont nehogy agyonsminkeld magad, mert az nagyon csúnya tud lenni. A természetesség sokkal szebb. (Szerintem.) A szeplők amúgy nagyon jól tudnak állni egy lánynak.
2012. márc. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem szoktam sminkelni magam, nem szeretem ha látszik hogy alapozó van az arcomon, így inkább hanyagolom.
2012. márc. 15. 22:19
 18/19 anonim ***** válasza:
szeplővel nincs gond, a többi meg csak egész közelről látszik, szal sztem nem gond
2012. márc. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, ha nem extrém. Nekem is van :-/
2012. márc. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!