Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk titeket ez nagyon zavar?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket ez nagyon zavar? Vagy annyira nemvészes?

Figyelt kérdés

A gondom az lenne, hogy az orromon elég sok fekete kis mitesszer van. :S Egyébként pattanásom nem nagyon van, néha-néha egy, de ritkán. Egy picit szeplős is vagyok.

Fiúk, ez hátrány ?

Van egy fiú, képeken látott már, azt mondta gyönyörű vagyok. Félek hogy élőben nem fogok neki tetszeni. :(

14L



2012. márc. 15. 21:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
menj el kozmetikushoz szépen kitisztítja a bőrödet:) a szeplők nem gázok azok szexik
2012. márc. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Inkog Nito ***** válasza:
Hát engem nem zavar.Bár sajna nekem is van.Egyébként elmész kozmetikushoz és az kinyomkodja,de otthon is tudod csinálni,viszont akkor benne maradhat az arcodba,mert magadnak nem tudod teljesen jól csinálni.Én fiú létemre elmentem egyszer és bár majdnem bef*stam de legalább nem lett miteszeres az arcom.Amúgy szerintem nem hátrány.
2012. márc. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

ezt max kép alapján lehetne elmondani hogy ez mennyire zavaró.

de szerintem nem zavaró, engem legalábbis nem zavarna :)

akarod mutass képet privátba és mondok véleményt képről :)

ha nem nem :D csak ajánlat. hátha segít

2012. márc. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Szoktam kozmetikushoz járni, tudom hogy nagyon fáj, és az a baj, hogy nekem nagyon érzékeny az orrom, és ha nagyon megnyomja akkor elkezd vérezni. :S
2012. márc. 15. 21:21
 5/19 anonim ***** válasza:
Eltaláltad. De a szeplő az még simán oké lenne. :D
2012. márc. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Undorító.
2012. márc. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
felse fog tünni egy fiunak sem
2012. márc. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Inkog Nito ***** válasza:
Figyelj,vérezni fogy így is úgy is,de a helyedbe azért akkor is megpróbálkoznék vele.Szeplő szerintem kicsit szexis.
2012. márc. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. márc. 15. 21:25
 10/19 anonim ***** válasza:
Vegyél a Rossmannban vagy DM-ben mitesszer eltávolító tapaszt! Csak fel kell a bevizezett orrodra tapasztani megvárni míg megszárad, és utána lehúzni! Teljesen fájdalommentes és nem lesz utána az orrod vörös!
2012. márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!