Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Báró kérdése:

Mit kéne tennem szerintetek?

Figyelt kérdés
ma nagyon összevesztem a párommal mert kicsit ittam és azt hitték h be vok baszva és sehol semmi....:S A lényeg h eddig ugy volt h elszöktettem, különélünk és jó lesz de ma mivel kiborultam mert úgyérzem h nem akar velem eljönni mert nem húz hozzám mert a családját többre tartja mint én aki megbecsülöm és nem szarja le..kicsit kibuktam mert én már nem birom ki h ne lehessünk együtt és ne éljük a kis életünket.miért nem engem választ ha most is azt mondja h szeret??? csal nem szereti ha kiborulok és szidkozodok meg hasonlóak...(pedig amugy békés ember vok de néha nekem is elborul az agyam föleg ha nem sikerül ami az életem álma......)
2012. márc. 15. 02:02
 1/3 anonim ***** válasza:
ezt már józanul írtad?
2012. márc. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem hinném:D
2012. márc. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szerintem kérj bocsánatot hogy kiborultál és ezt mond el neki, hogy nagyon szereted és már nem bírod nélküle. és amúgy az én barátom is ilyen hogy néha kiborul és akkor rajtam tölti ki, ezt fogd vissza magadban, mert nem fogja sokáig elviselni úgy vélem, mert néha én is érzem azt hogy oké még elviselem, de meddig fogom? mert szeretem, de ez így nem lesz oké.
2012. márc. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!