Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi bánat. Mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánat. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Tegnap összevesztem a barátommal akivel lassan 4 éve vagyunk együtt (nem egy nagy volumenű dolog volt, de ahogy ő mondja kiborult a bili nála), eljöttek részéről korábbi sérelmek is (amiket viszont korábban megbeszéltük, ezt nem is szeretem benne, hogyha baja van Ádámtól kezdi őket újra sorolni) tegnap még elég rossz hangulatban volt, ma már talán kicsit nyugodtabb volt, annyit mondott hogy most egyedül akar lenni hétvégén, hogy átmenjen rajta a "depresszió" és majd utánna higgadt fejjel beszéljünk. Én viszont pont fordított képpen működöm, beszélnem kén ahhoz hogy megnyugodjak. Mindkettőnknek meg vannak a hibái, de szerintem ő egy kicsit érzékenyebb az átlagnál fiú létére. Szerintetek mit kéne tennem?
2012. márc. 9. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Vannak fiúk,akik érzékenyebbek,az én barátom is ilyen volt. Lehet,hogy nagyon szeret( de az ilyen érzékeny fiúkat) hidd el,jobb,ha hanyagolod. Elhiszem,hogy szereted,de később csak nehezebb lesz.
2012. márc. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, ő mindig azt mondja hogy nagyon szeret, és hogy ezért reagál érzékenyen dolgokra velem kapcsolatban. Én is szeretem őt, csak rossza az az érzés, hogy mindig eléri, hogy nekem legyen lelkiismeret furdalásom.
2012. márc. 9. 19:18
 3/10 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok?

ezek szerint külön laktok még?

2012. márc. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
28 évesek vagyunk mind2en. Mostanság kezdtük tervezni hogy összeköltözünk, de ezek után...:-(
2012. márc. 9. 19:40
 5/10 anonim ***** válasza:

2. vok.


Figyelj! Fiatalok vagytok még! Van időd változtatni és váltani bőven!! ÉS én azt mondom , hogy ez nem lesz jobb! Ez csak rosszabb lesz! Hiába 4 év! Van akik 10 év után mennek szét, az évek olykor semmit sem számítanak...Sokszor fél éves kapcsolatot is nehéz megszakítani és legalább annyira sz@rul van az ember eleinte mint egy 4 évesnél...


ÉN tuti h nem költöznék vele össze...gondolj bele így is gondok vannak...mi lesz ha együtt laktok majd?? fogja magát és elmegy mert neki agyalnia kell??

nem....

ezt én nem javaslom mert csak kínt és szenvedést látok ennek a végén...

27/f

2012. márc. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ja igen...

tudom hülyén hangzik....de ne jöjjön össze véletlenül sem gyerek mert akkor nehezebb lenne minden...

2012. márc. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
20:02-esnek, igen ezen már én is gondolkoztam, hogy mi lesz ha összeköltözünk akkor egy ilyen után lelép agyalni?!Tudom, hogy vannak hibáim, de úgy érzem én sokszor szemet hunyok az ő hibái felett, ő meg minden dolgot felró. Szerintem az is rányomja most az érzéseire a bélyeget, hogy a legjobb haverjának eléggé romokban a házassága, és rá akarta beszélni hogy váljon.Lehet fél ugyanettől...de a legbosszantobb, hogy megkell várnom míg tiszta lesz a feje, (1 nap, 2 nap,1 hét, 2 hét ???!!) és csak utánna tudunk beszélni.
2012. márc. 9. 20:13
 8/10 anonim ***** válasza:

ne haragudj de ez már rég rossz.....


okés válnak a haverjai....biztos nagyon jó barát meg minden, DE! alapjába véve nem az ő dolga és joga sincs beleszólni! 28 éves! Ez duma könyörgöm ne dőlj már be mindennek! Szánalmas duma amit elejt a párod!

27 vagyok és túlvagyok pár komolyabb kapcsolaton, ez duma amit előad...


Te vagy a párja nem ő!! Nem ti váltok hanem ők, és ő haver! nem az anyjáék testvéréék hanem a haverja, de a szülei házasságába se lenne joga beleszólnia!


Egyszerűen KIFOGÁSOKAT KERES, KIFOGÁSOKAT KIFOGÁSOKAT KIFOGÁSOKAT!


Mondom..én semmi jót nem látok ebböl....


A helyedben elgondolkodnék azon h hogyan és mikor lesz vége, és mikor kezdesz új életet...

2012. márc. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen lehet hogy igazad van. A nagy agyaláshoz pedig annyit még, hogy ő ma elment koncertre a barátaival, ha én agyalni akarnék biztos nem tudnék koncertre menni, lassan már azt gondolom, hogy csak élvezi a helyzetet hogy kikészít. Nem értem a pasikat....
2012. márc. 9. 20:59
 10/10 anonim ***** válasza:

jajjj istenem!

:)

na figyelj drága! A pasik és a nők is egyszerűek! Senki sem bonyolult!

Csak félünk, az igazságtól, tudjuk az igazságot ismerjük a másikat tudjuk mit mondana, csak egyszerűen nem akarjuk elhinni mert az igazságtól félünk sokan!


Ne agyalj, a válasz egyszerű! ÉS a választ te is tudod! ÉN csak kicsit többet mondtam , csak azt mondtam amit nem mersz kimondani....


Tudod a választ ott van benned és érzed h azaz igazság, szóval amit gondolsz az van, és akár sz@r az a gondolat akár nem, HIGGY magadnak!

2012. márc. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!