Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért visel meg ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért visel meg ennyire a szerelmi bánat?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akibe nagyon beleestem, de ő mással jött össze. Amióta együtt vanak tök szar kedvem van, nincsen semmihez se kedvem, a családom azt hiszi h depressziós lettem. Mindenki azt kérdezi tőlem h mi a baj olyan feszült vok stb... Senkinek nem beszélek a bajomról, de mért látszódik rajtam annyira. Mielőtt jöttök azzal h mozduljak ki otthonról, lógjak a barátaimmal, sportoljak jelentem hogy minden csinom.
2012. márc. 7. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy miért visel meg?! Mert ilyen ez a szerelmi bánat, jéééééééééééééééééédeérdekeeees! Mindenkire másképp hat, van, aki jól tudja leplezni, és van, aki nem- ilyen vagy Te is.
2012. márc. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Üdv sors társ! Fel a fejel, tereld más irányba a gondolataid!
2012. márc. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Detto, csak lány vagyok..
2012. ápr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. :) Nekem extrasystole-m volt (szívritmuszavar) mikor szerelmi bánatom volt.
2012. ápr. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod elterelni a figyelmedet, hobbizgatással, filmezéssel stb. Viszont, teret is adhatsz az érzéseidnek, ne akard elkerülni, éld át őket, akár meg is figyelheted tudatosan, hogy mi zajlik benned. Mindenki elakarja kerülni a kellemetlen érzéseket, pedig nem feltétlenül kell...Az élet nem vidámpark, vannak szomorú pillanatok, nem kell félni tőlük. :)
2012. ápr. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!