Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem, Te mit tennél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, Te mit tennél?

Figyelt kérdés
Próbálom egyszerűen, elvált vagyok két gyerekkel, egy éve csak alkalmi munkáim vannak, könyvelő vagyok, és sehol nem találok munkát. Az anyagi helyzetünk egyre rosszabb,nehezen élünk, de igyekszem mindent megadni a gyerekeknek. Szóval van egy férfi, 20 évvel idősebb nálam, orvos. Tetszem neki, udvarol, szeretne velem élni.Mindent megadna nekünk, bár Én soha nem fogadok el tőle semmit, kivéve ha beülünk egy cukiba, Ő fizet.Szóval aranyos, jó barát, jó vele beszélgetni, de mint férfi semmilyen hatást nem vált ki belőlem. Tudom, hogy amit ajánl megoldana az összes problémámat, de nem tudok dönteni, Ő türelmes, de Én nem szeretem. Nem tudom mit tegyek, megtegyem a gyerekek miatt, vagy várjak hátha egyszer rendbe jönnek a dolgaim. Nagyon el vagyok keseredve.
2012. febr. 26. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
ismerkedjetek össze jobban, találkozzatok többet, hátha megtetszik. ha pedig nem, akkor kalap kabát.
2012. febr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát figyelj.
2012. febr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Lehet, hogy le leszek szólva, de én a gyerekeimért megtenném... talán pár évig is elhúzódhat ez az anyagi létbizonytalanság, nekik meg jót akarnék mindenképp. Ha a fickó nem direkt taszít meg minden, csak olyan barátféleség, akkor lehet, hogy megtenném. Kihasználás talán meg minden, de biztos vagyok benne, hogyha nekem születne valamikor gyerekem, akkor többet nincs azaz erkölcs, amit az ő érdekében ne vennék semmibe...

20L

2012. febr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne kösd össze egy olyannal az életed, akivel csak érdekből lennél, de soha nem tudnád őt szeretni! Én olyannal semmiképp nem kötném össze az életemet! Én helyedben azt tenném, hogy meghagynám őt jó barátnak, tartanám vele a kapcsolatot és minden támogatását és segítségét elfogadnám és erősen éreztetném vele hogy a támogatására szükség van, de mint férfire nincs szükséged!

Ha neki sok pénze van, és ugyebár neked erre lenne szükséged, akkor mondd neki hogy mit kér cserébe azért, hogy támogasson minél jobban, de azt az egyet nem várhatja el tőled, hogy a párja legyél mert nem akarsz neki hazudni azzal hogy párként tekintenél rá, max feküdj le vele gyakran, csak támogasson az a lényeg!

2012. febr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy 20évvel idősebb orvos,nem hiszem, hogy valóban felajánlaná,hogy bármennyi pénzt ad neked és a gyerekeidnek,pusztán szerelemből :/
2012. febr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom, ha el vagy keseredve, valóban nem túl rózsás a helyzeted. De itt van ez a kedves úr, a barátod. akit most melléd rendelt a gondviselés. Ha nem élsz (vagy meg sem próbálsz élni) a lehetőséggel, később bánni fogod. Legalább próbáld meg, milyen lehetne mellette/vele élni. Ne taszítsd el rögtön, hanem értesd meg vele, hogy vannak kétségeid, de nyitott vagy az újra is. Próba - szerencse. Kezdetben rólam sem képzelte a nejem, hogy velem éli le az életét, idő kellett, mire egyenesbe jöttünk, ennek 18 éve. Sok sikert!
2012. febr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Légy őszinte, és ha még mindig támogatni akar, fogadd el.
2012. febr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a gyerekek miatt elfogadnám az ajánlatát. Ha amúgyis jó barátságban vagytok és emberileg szereted, lehet belőle jó és nyugodt kapcsolat.
2012. febr. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tudom hülyén hangzik, de a volt férjemen kívül nem volt senkim, soha nem feküdtem le csak úgy senkivel. Túl lelkis vagyok, évek óta egyedül élek, nem tudom képes lennék e együtt élni vele. Persze közel 40 évesen ezt illenék eldöntenem. Köszönöm, hogy segítettek.
2012. febr. 28. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!