Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kéne tennem? Vagy te mit...

Mit kéne tennem? Vagy te mit tennél?

Figyelt kérdés

Pocsék gyerekkorom volt, sok válás, és még hasonlók, de az életemet nem szeretném nyilvánosan kitárgyalni. Tinédzserként antidepresszánst szedek, és pszchiológushoz járok, utálom, ahol élünk. Ahhoz, hogy el tudjunk költözni, ugye pénz kéne, ami ebbe az elcseszett országba… Elég kevés embernek adatik meg. Magammal se vagyok nagyon kibékülve, bár már elkezdtem tenni az ügy érdekébe, de egyszerűen nagyon nem bírok már ezen a helyen élni. Pocsék szerelmi életem volt/van.


Te mit tennél, hogy minden jobb legyen? Hogy hoznál rendbe egy 4 éves hibafolyamatot?

Lökött válaszokat adó idióták kíméljenek…


2010. júl. 5. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Ilyen fiatalon tanulnod kell. Ez az egyetlen járható út.

Bármi lehet, rajtad múlik.

2010. júl. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszadónak igaza van: tanulj, hogy kijuthass ebből. És ne sajnáld magad, hanem kezdj el pozitívan gondolkodni, bármit elérhetsz, csak igazán kell akarni, és tenni érte.
2010. júl. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Tudom, hogy igaz, meg én reagálom túl a helyzetet, de néha annyira úgy érzem, hogy összeborul felettem minden. Szüleimmel se túl jó a kapcsolatom, a félévim SOHA nem volt ilyen borzalmas!

2010. júl. 5. 19:35
 4/6 A kérdező kommentje:
De az évvégim se nagyon.. :S
2010. júl. 5. 19:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Barátokat keresék, hoznék ki a menhelyről egy kutyát, és onnantól kezdve csak nekik szentelném az időmet a tanuláson kívül.
2010. júl. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Állatot leszámítva barát van sok, bár most nem nagyon érnek rá. Szeptembertől meg nagyon nem fogok ráérni, van egy Greenpeace-s, meg egy audiovizuális projektem, elutazok Angliába, és pár előrehozott érettségim is lesz. :S De, hogy fogom bírni ezt? A depresszióm miatt 7 tárgyból vágtak félévkor, amit rohadt keservesen(Már elnézést) de felhúztam annyira, hogy ne bukjak semmiből. Most a gyóyulás útján.. De nagyon lassan... Nagyon! :S
2010. júl. 5. 19:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!