Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MMit kéne tennem szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MMit kéne tennem szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, legjobb baráom több mint 10 éve ismerem, és télleg nagyon jó barátok vagyunk, mindent elmondunk egymásnak segítünk mindenbe.. nem rég bevallota nekem hogy már régóta szerelmes belém és többet akar mint barátság. a helyzet az hogy nekem is bejön meg énis többet érzek, csak a bökkenő az hogy félek hogy a barátságunk fizetne ezért a kapcsolatért

mert nem gyakran látni oylat hogy pl szakítás után maradjunk barátok kimondása után azok is maradtak. mert nem egy ismerösöm vesztette igy el a barátját....


2012. márc. 6. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Bazzzzzzzzz nem arra kell koncentrálni, hogy mi lesz a szakítás után mert lehet nem is lesz!!!
2012. márc. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha 10 éve ismeritek egymást, és mindent elmondtatok egymásnak. Megbíztok egymásban, miből gondolod hogy szakítani is fogtok? Szerintem ha nem megy meg tudjátok ésszerűen beszélni, és mondjátok csak barát. Ebből még lehet barátság.
2012. márc. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha nem jöttök össze,akkor annak úgyis az lesz a vége, hogy hirtelen majd rommá d*gjátok egymást egy gyenge pillanatban:)
2012. márc. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 lila nyuszi ***** válasza:
Jöjjetek össze, ha a szakítás megváltoztatja a kapcsolatotokat akkor nem is volt igazi barátság. Későbbiekben is képesek lennétek úgy viszonyulni a másikhoz mintha semmi sem történt volna ha. Ami egyszer kialakul és nem csak ilyen felszínes vacak azon nem igazán tud változtatni semmi.
2012. márc. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 lila nyuszi ***** válasza:
-ha. Késő van már nekem... :D
2012. márc. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor elmesélem: volt egy nagyon-nagyon jó barátom, aki egyszer szerelmet vallott. Előadtam ezt a "jaj, félek, hogy tönkreteszi a barátságunkat" című hülye dumát, közben oda meg vissza voltam érte. (Szerintem az tette volna össze, ha nem jövünk össze, mert akkor folyamatosan csak vágyódtunk volna egymás iránt.) Persze nem tartott sokáig, szakítottunk. Volt egy kis szünet, pár hónap, újra elkezdtünk találkozgatni, barátilag. (Mindkettőnknek volt kapcsolata akkor.) Aztán mindkettőnknek vége lett a kapcsolatának, megint összejöttünk. Tartott egy ideig, megint szakítottunk. Szóval ilyen se veled, se nélküled kapcsolat volt, a szakítások okoztak ugyan szüneteket, de a barátságunk nem ment rá, sőt, szerintem még jobb lett a kapcsolatunk! A mai napig nagyon hálás vagyok neki mindazért, amit tőle kaptam érzelmekben, lelkiekben - ezt nemrég el is mondtam neki, mert fontosnak tartottam, hogy tudja!

Most már mindkettőnknek van családja, 5 évente egyszer beszélünk, de akkor úgy, mintha egy előző napon félbehagyott beszélgetést folytatnánk! :)

2012. márc. 7. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tette volna tönkre - bocs késő van (vagy korán) :)
2012. márc. 7. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!