Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem ilyen esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik nekem, de én sajnos kicsit bátortalan vagyok és nemtudom, hogy hogyan közeledjek felé :/.Tudom, hogy szánalmas ez a kérdés, de kéne valami segítség, esetleg jó lenne valakivel beszélgetni levélben,aki tudna segíteni.
2012. febr. 16. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
A leg célravezetőbb a szemébe mondani, hogy tetszik.Persze ez a leg nehezebb is....
2012. febr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 V. Péter ***** válasza:
Ha tudnátok olvasni és nem lennétek oylan marha lusták hogy körbenézzetek, mert telivan az egész oldal ilyen kérdésekkel, bocs de nem fogom leirni.
2012. febr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Részben válaszért írtam le a kérdést de igazából azért írtam ki, hogy legyen valaki, akivel tudok beszélgetni erről :).
2012. febr. 16. 20:11
 4/8 anonim ***** válasza:

Hívd el 3d-s moziba:)

Ha nem jön el,akkro felejtő

2012. febr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 V. Péter ***** válasza:
Amúgy az ilyen dolgokat már bocs nem akarlak megbántani de nem értem, aki az iylen csajozós dolgokat megkérdezi annak se barátja se haverja akivel iylenröl tudna beszélgetni? Mert mi olyan dolog van amit egy baráttal haverral ne lehetne megbeszélni? MInt idegenekkel? Ezzel nem azt mondom h zavar h ilyeneket kérdeztek de akkor is...
2012. febr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előbb neten próbálj vele kapcsolatot kiépíteni.

Ha ott már megy minden akkor jöhet a személyes tali.

2012. febr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
V.Péter vannak barátaim, de ő velük nemtudom ezeket megbeszélni, mivel nemnagyon tudnának nekem segíteni, mert nem ismerik a csajt és hogyan fogalmazzam meg, ezek a barátaim kicsit hülyék ahoz, hogy ezt megtudjam velük beszélni.
2012. febr. 16. 20:17
 8/8 V. Péter ***** válasza:
Mért agytröszt szerinted mi ismerjük a csajt?
2012. febr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!