Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen esélyeim vannak ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esélyeim vannak ebben az esetben? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Egy a társaságunk a fiúval, már szilvszter óta kerülgetjük egymást. Kb. 3 éve van barátnője, de igazából szerintem ez csak a lány részéről "kapcsolat". Már többször szakítottak, a srác dobta, de aztán mégis egymás mellett kötöttek ki. Semmi sem történt közöttünk, de ez sosem rajta múlt. Megmondtam neki, hogy közöttünk addig semmi sem lesz, amíg neki barátnője van, mert ebből csak én jöhetek ki rosszul, és lehetek a harmadik. Véleménye szerint csak azért van kapcsolatban mert neki így kényelmes. Igazából attól félek, hogy csak 1 éjszakára kellenék. Egy nagyon jó barátnőm szerint viszont valamit adnom kellene magamból, hogy otthagyja a lányt. Ti mit gondoltok? mit tehetnék? Nagyon érdekel, de félek. L21
2010. máj. 27. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a valami, amit adhatnál, semmiképpen se egy éjszaka legyen. Akkor lennél igazán szar helyzetben, mert már le is feküdtél volna valakinek a pasijával. Arról nem írtál, ő miket mondott neked kettőtökkel kapcsolatban.
2010. máj. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ismerős szituáció :)

Mondjuk akkor pont dobni akarta már a lányt, így sokat voltam vele, 4 hónapot jártunk, nem feküdtünk le. Szerettem vele lenni. Csak aztán keveset találkoztunk és kihűlt. Szóval én sem hagytam mindent elsőre, meg kicsit más volt a helyzet. Szerintem várj még és ha úgy érzed lépned kell, majd akkor lépj ;) Remélem segítettem.

2010. máj. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát mindig ez volt a válasza, hogy neki ez milyen kényelmes. Ez a probléma, hogy úgy érzem, csak a szexre célozgatott: menjek hozzá, aludjunk együtt.
2010. máj. 27. 21:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen mutass magadból valamit, ami nem csak szex. Menjetek el valahova kettseben(vmi ürüggyel) ahol jobban megismerhet.. Mert azért egy kapcsolatban a szexen kívül más is benne van.. És ismerjétek meg egymást, és flörtölj vele és miután ez megtörtént.. kerek perec mond meg neki h hagyja ott a másikat vagy te itt leálllsz mert ha folytatnád csak a szenvedő 3. lennél..aki lefeküdt egy szegény bnő pasijával, ami meg nem épp az igazság lenne
2010. máj. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3.nak lenni nem midnig rossz ha igazi húsvér kézenfogós kaposltra vágysz akkor játsz vele mintha a kisgyereket beengednéd az édességboltba de nem vehetne meg semit csak nézhetné a cukorkákat. ha meg annyira nem hiányzik a kézenfogós része akkor oylan kapcsolat amiben addig vagy míg jól érzed magad akkor amikor jól esikegy érzelemmentes kötetlen kapcsolatnak párja nincs:D és a titkolózás izgalmas
2010. máj. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!