Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen esetben mit kell tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mit kell tennem?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel távkapcsolatban élünk, hetente 1 szer találkozunk. 1,5 éve járunk. Korábban bemutattam a haverjaimnak, és az egyikkel kialakult neki egy "kapcsolata"- közös buli révén közelebb kerültek egymáshoz. Sűrűn találkozom a haverommal, így elég gáz volt a helyzet. Emiatt szakítotam vele, majd tiszta lapokkal újrakezdtük, mivel ragaszkodott hozzám (megbánta).

Nem csalt meg, de nem tudtam a tudattal együttélni.

Miután újra összejöttünk, rá 1 hónappal újra megjelent a képben a srác, de állítólag engem szeret szerelemmel. Ezt mondja és érzem is. De kíváncsi arra, hogy tényleg bejön-e a haveromnak és tetszik neki ez a kis "játék". Lelkére kötöttem, hogy ha egy határt átlép, akkor nincs többé közünk egymáshoz. Látszólag komolyan vette, de nem tett le erről, igaz mindent elmond, amit eddig írt vagy tett a srác (nyitott könyv). Tehát a haverom max sejtheti, hogy mindent tudok "róluk". Mellékesen a srác nem tudja, hogy miatta szakítottunk.Talán tudnék újra bízni a barátnőmben, de nem értek egyet ezzel az egésszel. Volt már valaki hasonló helyzetben?F23


2009. nov. 1. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
a bizalom hiánya szörnyű tud lenni,nem kell egy nő után futnod,rengeteg van akivel felhőtlen kapcsolatod lehet,a barátnőd még éretlen ehhez,és valld be félretekintget elég komolyan:( Igen most szakitottunk mi is nemrég 2év.....a bizalom a legfontosabb!!! 17/L
2009. nov. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szitu amiben nemrég voltunk a párommal, nagyon hasonló. Csak itt én voltam a bűnös nő. Én sem csaltam meg, de a lelki kötődés :S...

Le lehet hurrogni, de ez bonyi dolog, nem fekete vagy fehér.

Megegyeztem a párommal, hogy nem beszélek többet a sráccal. Ez tartom is.

De az ő barátságuk is ráment...

2009. nov. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a véleményem hogy járás esetén még belefér ez is, az is. Ő kitekintgethet hisz az igazit keresi, szóval ha nem te vagy az, ne húzzátok egymás idejét(hacsaknem ezt így beszéltétek meg és csak ideiglenesnek tekintitek egymást - ezzel sincs semmi gond, csak tiszta legyen). Másfelől meg te is kirakhatod őt a hűtlensége miatt. Nem kell erőszakoskodni, csak ülj le vele beszélni.


Ha házasságról volna szó, akkor már elvileg minden más, de ahogy olvastam ez nem az a kategória.

2009. nov. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bizonygatja, hogy csak én kellek neki és imád, nem akar elveszíteni ->Ő "sírta" magát vissza hozzám, "akkor megtehette volna, hogy pasizzon...Adtam egy esélyt. A játékba engem is beavat, elmondja azt is, amit ő ír neki(bevallom utánajártam, és az igazat mondta arról, amit írt).
2009. nov. 1. 18:32
 5/6 anonim válasza:
Rúgd ki a k*rvát, a "haverodat" meg ne tekintsd a haverodnak, és szakíts meg vele minden kapcsolatot. Az a baj, hogy ha a csajod egyszer megcsinálta, ráadásul a haveroddal, akkor megcsinálja többször is.
2009. nov. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondom játszani se hagyd, nem fog tudni tőle elszakadni, tapasztalatból mondom. A barátnődnek adj még 1 esélyt, hátha él vele.
2009. nov. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!