Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 év ennyit ért neki? Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentina17 kérdése:

4 év ennyit ért neki? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Most ért véget a négy éves párkapcsolatom.Ő volt nekem az első komoly kapcsolatom ,most vagyok 19 éves és ő is ennyi.Március 1-én szakítottunk,és ő rá egy hétre összejött egy csajjal.(a csajjal köbö egy hete ismerik egymást)..és a csajról feltett képeket,engem letörölt minden képről,és egyfolytában kiírja az exem hogy így szereti meg úgy szereti..az exem 19 a csaj 24...Miért dobott el így engem? Ennyire szeretett?Mit csináljak?Egyik nap is rám irt az exem ,és mondta hogy tuti hogy szeretem ,és megszakad a szívem,de mindenről én tehetek,és elégeti minden közös cuccunk...1 hét alatt belelehet szeretni valakibe?
2012. márc. 14. 21:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az én exem szakítás utáni hétvégén elutazott külföldre egy lánnyal, akivel már akkor találkozgatott, mikor együtt voltunk, mondta is egyszer, hogy ez a csaj milyen szimpi lenne nekem. Kicsit hidegvizes zuhany volt, hogy valójában neki volt szimpatikus.... Neki ennyit ért a 3 évünk.

De szerintem egyébként ilyenkor az ember vigaszt keres bárki másnál. Nekem is volt kalandom a szakítás utáni hetekben, kellett, hogy valaki megölelgessen, éreztesse velem, hogy jó és kívánatos csaj vagyok.


Sőt a legdurvább, hogy az első nagy szakításom utáni estén azonnal egy másik pasi ágyában találtam vigaszt, akivel aztán együtt is voltam másfél évig totál önző módon, nem is akartam tőle soha semmit valójában, de kellett hogy valakinek az ölelésében aludjak el. De még egy év után is volt olyan, hogy úgy ébredtem mellette, hogy bőgtem az exem után, és nyeltem a könnyeimet, nehogy felébredve rájöjjön, hogy sírok.

Nem múlnak el ezek a dolgok csak úgy, de mindenki másképp kezeli. Van aki belelovallja magát gyorsan egy másik kapcsolatba, mert úgy könnyebb felejteni.

2012. márc. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Így jár az a naiv kis 14-5 éves lány, aki összejön egy vele egyidős kisfiúval! Nyilván csak szánalomból volt veled ennyi ideig, és csak most talált egy nálad jobbat és egyből otthagyott a csába! Ha hamarabb talál már hamarabb eldobott volna!

Ezt nem fogja fel egy kiscsaj se, hogy ne kisfiút válasszon! Szarik az rád!

2012. márc. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"nemrég szakitott velem,mert már nem szeret kikáltással,elment bulizni ott smárol egy csajjal utána vigan felhivott.mikor eltelt egy hét járkált utánam hogy szeret és hogy bocsássak meg neki.


# 5/7 Időpont 2010-12-19 12:19"


Ráadásul korábban sem voltatok meg jól, ezt te írtad. K*rva naiv lehetsz!

2012. márc. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy az a csaj jobb nálam,és csak szánalomból lett volna velem.képet nem szeretnék küldeni se magamról se róla ez már nem fontos.köszönöm hogy sokan igy megírtátok ezeket a dolgokat,nem tudom még mit hoz a jövő próbálok erős lenni és nem mutatni a dolgokat neki
2012. márc. 16. 15:54
 15/15 A kérdező kommentje:
de szerintetek akkor tényleg nem is szeretik egymást? felraknak egy csomó közös képet,így szeretlek úgy szeretlek,én meg belőlem meg nem állhatom meg hogy ne lássam,mert nem akartam őt letiltani...ittam neki hogy ne ócsároljon...mert a barátainak csak ócsárol,és írja meg miért utál ennyire
2012. márc. 16. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!