Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyit tehetett volna a kapcsolatért?

Figyelt kérdés
A pasim 1 évvel ezelőtt megcsalt. Megtudtam, megbocsátottam neki. Azóta a csaj folyamatosan jelentkezett nála különféle ürügyekkel lényegtelen. A lényeg az, hogy a barátom arra a helyre jár szórakozni, ahol a csaj szokott lenni. Mindig ott van. A kapcsolatunkban az volt a probléma hogy folyton szóba került a csaj, merrt zavart engem. Most megígértem a pasimnak hogy megváltozom és nem említem meg, cserébe pedig azt kértem, hogy ő meg ne beszéljen a csajjal soha semmiképp. Ő erre azt mondta hogy ez lehetetlen hogy ha odamegy hozzá és ne beszéljen vele. Szerintetek az én kérésem túl nagy , vagy ő nem képes ennyit sem tenni a kapcsolatért?
2012. jan. 27. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Rég nem szeret már szerintem :S
2012. jan. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 pqpqpq ***** válasza:
casanovat fogtad ki.rugd ki vagy turd el ugy ahogy van.o nem fog a kedvedert valtozni
2012. jan. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 omba ***** válasza:

Ha a párod, akkor miért nem együtt jártok szórakozni?

Oda, ahol mind a ketten jól érzitek magatokat?

Nem nagy a kérésed, alap, mondhatnám!

2012. jan. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Többet érsz annál, hogy egy ilyen kapcsolatot fenntarts.

Én azt veszem ki a kérdésből, hogy csak pasid van és nem párod. Ne alázd meg ennyire magad! Legyen önbecsülésed.

2012. jan. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
már nem az... mondtam neki hogy ha ennyit nem tud vállalni akkor hagyjuk.
2012. jan. 27. 18:34
 6/6 omba ***** válasza:
helyes!
2012. jan. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!