Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Küzdjek ezért a kapcsolatért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küzdjek ezért a kapcsolatért?

Figyelt kérdés

több mint 2 éve vagyunk együtt, eleve nem indult egyszerűen de végül úgy tűnt összecsiszolódunk. aztán mostanában azon kapom magam hogy ez idő alatt semerre nem jutott/jutottunk... ő ugyanis nem dolgozik, nem tanul, semmit nem csinál, mégsincs soha ideje mert állandóan a haverjaival lóg, nem csal meg az tuti száz (arról tudnék, van bennfentesem)... szal hogy ő csak úgy lóg a levegőbe, jövője, tervei NULLA... és ezáltal nekünk sincs ugye jövőnk... mert ugye most alapozzak egy olyan srácra, akinek semmi de semmi jövője... 23 évesen ott áll nulla papirral nulla tervvel... én meg mellette dolgozok és tanulok egyszerre... nem élünk együtt, mindketten szüleinknl lakunk (22 évesek vagyunk) jah és persze pénze sosincs, pár száz forint van mindig a tárcájában... (nem azt mondom h legyen nála mindig több 10ezer forint... de basszus...)

szerintetek...?

jah és egy mindemelett borzasztó lusta, és önző, és mindent és mindenkit leszar magakörül...

élvhajhász, nagyképű, pillanatnak él...

elég kiábrándító...

igazából azt se tudom miért vagyok vele... :S

véleményeket és tapasztalatokat kérek


2012. jan. 13. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel csak rossz tulajdonságokat sorolsz fel,nem hinném,hogy annyira szereted...
2012. jan. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen úgy hangzik, mint életem első "szerelme" :)

A rózsaszín köd elmúltával én is rájöttem, hogy ez így nem vezet sehova, szakítottam vele és úgy érzem, jól tettem.


Ha tényleg nem érzel benne semmi pozitívat, akkor csak azért ne maradj vele, mert sokak szerint szemétség lenne kidobni, ha nem is csalt meg (hallottam ilyen elfajzott véleményeket).


26/N

2012. jan. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló, gyönyörűen leirtad a lényeget, és akkor ezek szerint tökéletesen érted a prolémám!

nagyon köszönöm, hogy ilyen egyszerűen megfogalmaztad nekem! :)


igen nagyon kéne szakítanom vele... :( csak hát nehéz...

és igen ő nekem egy nagy szerelem (volt?), és ez nagyon elvakított... de sajnos gyakorlatilag napról napra tűnik el ez az egész...


:(:(:(

2012. jan. 13. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!