Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 év ennyit ért neki? Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentina17 kérdése:

4 év ennyit ért neki? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Most ért véget a négy éves párkapcsolatom.Ő volt nekem az első komoly kapcsolatom ,most vagyok 19 éves és ő is ennyi.Március 1-én szakítottunk,és ő rá egy hétre összejött egy csajjal.(a csajjal köbö egy hete ismerik egymást)..és a csajról feltett képeket,engem letörölt minden képről,és egyfolytában kiírja az exem hogy így szereti meg úgy szereti..az exem 19 a csaj 24...Miért dobott el így engem? Ennyire szeretett?Mit csináljak?Egyik nap is rám irt az exem ,és mondta hogy tuti hogy szeretem ,és megszakad a szívem,de mindenről én tehetek,és elégeti minden közös cuccunk...1 hét alatt belelehet szeretni valakibe?
2012. márc. 14. 21:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Valamivel igencsak megbánthattad. A lánnyal meg dacból viselkedik úgy, mintha oltárian bele lenne szerelmesedve.
2012. márc. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
ha valaki egy hét alatt beleszeret valakibe akkor az gyorsan el is fog múlni. De ha leírnád miért szakitottatok akkor lehet jobban tudnánk segiteni
2012. márc. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Senki Alfonz ***** válasza:
100%
A pont az elsö válaszolónál, az exed nem szerelmes a lányba , téged akar bántani visszaadni valamit ami nagyon fájt neki, ezen kivül pótszernek használja , helyetted hogy kevésbé szenvedjen.
2012. márc. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem benne már régebben elkezdödött a leválás, a szakitás csak az utolsó lépés volt, lelkileg már régen elszakadt töled.

De ettöl függetlenül nem éretm, hogy minek nézegeted az exed oldalát, hogy mit ir magáról meg az újabb barátnöjéröl - ehhez neked semmi közöd.

2012. márc. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem tudom mivel bánthattam meg őt ennyire...az utolsó időbe sokat veszekedtünk aztán csúnyán megalázott a barátai előtt és én ezért megsértődtem.rá egy hétre kitette hogy egyedülálló,és utána rögtön hogy kapcsolatban van. utolsó kommentáló talán azért mert szeretem?mert 4 évig ő volt a mindenem?és fáj hogy ennyit jelentettem neki?egyp. senki nem tudja miért utál ennyire...
2012. márc. 14. 21:20
 6/15 anonim ***** válasza:
4 év után nagyonis szenved, ha más miatt nem is, legalább a megszokás miatt (ha szerelmes volt, akkor még nehezebb). A másik lánnyal csak vígasztalódásból van szerintem is, meg hogy az orrod alá dörgölje a dolgot.. mert az érzelmeket, kötődést nem lehet csak úgy elvágni, egyik pillanatról a másikra.
2012. márc. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
szerintem se..meg ha van új barátnője miért ír rám? nem mindegy akkor neki hogy én mit csinálok?és hogy kivel beszélgetek?
2012. márc. 14. 21:24
 8/15 anonim ***** válasza:
Kb 4 hónapja ugyanezen estem át.Volt nőm is ezt játszotta csak ő egy régi osztálytársával jött össze és már aznap egymással voltak.Folyton olyanokkal jött nekem h a mostani pasija mindenben tökéletes meg h szereti,4 évig voltunk mi is együtt.Kicsivel több mint 1 hónapja nem beszéltem vele mert k*csög lett de nagyon.Amikor kellettem akkor hivott,de erről már letehet.
2012. márc. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
annyira nem tudom hogy lépjek túl rajta...szörnyű érzés.most irtam neki hogy beszéljük meg felnőtt módjára mi a baja velem,de nem válaszolt még.annyira gerinctelen szerintem 4 év kapcsolat után 1 hétre rá összejönni valakivel..nem?
2012. márc. 15. 00:07
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát eléggé az,de akkor ahhoz mit szólsz h én exem már szakítás estéjén más pasival aludt. Én meg mondtam a szemébe h mi a véleményem róla.Lelkiszemetesnek jó lettem volna neki arra meg ott van az új.
2012. márc. 15. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!