Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám az érzést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám az érzést csillapítani? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha hosszabb ideig nem látom, egy űr keletkezik bennem, egy hiányérzet. És ezt nem tudom csillapítani, mindegy mit csinálok. Nem tudok már nélküle élni, túlságosan szeretem vagy túlságosan ragaszkodok hozzá, nem tudom, de a lényeg, h ez az érzés nagyon nem jó. Felemészt. Vele akarom leélni az életem, nem tudnék nélküle élni, egyszerűen nem tudom elképzelni nélküle az életem. Mit tegyek, h ez az érzés csillapodjon és ne legyen ennyire rossz? Sajnos, a foglaljam el magam vmivel eddig nem jött össze... Mindig ő van a fejemben, mindenről ő jut eszembe. Még csak féléve vagyunk együtt, sőt még annyi sincs, majd csak két hét múlva lesz félév, de biztos vagyok abban, h megtaláltam azt, akivel halálomig élni akarok. A másik felem, lelkitársam, barátom, segítőm, a mindenem.

19/L, 21/F


2012. márc. 14. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért akarod csillapítani? Ha együtt vagytok, akkor ez nem baj...

Nem értem a kérdést....

2012. márc. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jaj istenem... fél év elég kevés idő, ilyenkor ez természetes

még egy ideig úgyis elfog borítani a köd és egyszer csak majd tudsz nélküle is tevékenykedni ahelyett hogy folyton ő járna a fejedben

nem kell ezt túldramatizálni

2012. márc. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Nem is csillapítani akarom, hanem, h ne érezzem, mikor külön vagyunk. Vagy érezzem, de ha elfoglalom magam, akkor el tudjam felejteni.


2. Nem, ez nem köd, legalábbis szerintem nem az. Mindenét szeretem, ismerem a hibáit, tudom, milyen, ha nincs jó hangulata, ha mérges, ha ideges, és ezeket elfogadom. Elfogadom a hibáit, tudunk együtt élni. Ő is tervezgeti, h majd egyszer feleségül vesz. Már várom a napot, mikor ez bekövetkezik. Neki én vagyok az a személy, akit keresett. Már kiábrándult a lányokból, mikor találkoztunk és bumm. Csak én kellek neki. Más nem. És nekem is csak ő kell. Ő az első kapcsolatom, és nem igaz, h kiváncsi leszek, h milyen mással is, mert ő megad mindent nekem, amit szeretnék és nekem ez elég. Mással nem tudom elképzelni magam. Egyszerűen lehetetlennek tűnik.

2012. márc. 14. 16:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Én megértelek. Mi is így vagyunk a párommal. Sajnos én is éjszakázom, meg ő is, van hogy 4-5 napon keresztül váltjuk egymást mert úgy jön ki a beosztásunk... Ez ellen sajnos nem tudsz mit tenni. Amíg szereted, ez így lesz.
2012. márc. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!