Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám csillapítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám csillapítani a dühömet? Mi segítene a fájdalmamon?

Figyelt kérdés
Volt egy srác és hitegetett de közben volt barátnője és azt mondta hogy már szeretne valami újat.Volt flört,puszi, csók és azt hittem hogy ebből tényleg lesz valami.Sms, msn ezek voltak.Erre ma véletlenül a másik telefonjára küldtem egy sms-t amit a barátnője megszokott nézni.A válasz az volt hogy nézzem meg az iwiw-em.Ennek a srácnak a barátnője írt hogy én a barátjának csak egy kaland voltam.Meg hogy én mekkora egy ..... vagyok hogy rámásztam egy olyan pasira akinek van barátnője.Hagyjam békén meg hogy a srác is ezt szeretné. De nem én adtam a srácnak csokit,rétest,nem én bámultam egész órán, nem én kísérgettem suli után, nem én küldtem neki órán sms-t.Szóval nem én másztam rá.Meg olyanokat írt a csaj hogy én mit vártam hogy majd őt dobja és velem fog járni?Pedig én nem csináltam semmi rosszat.Engem úgy állított be ez a srác csak hogy mentse a bőrét mintha én lennék az utolsó ri....anc a Földön.Ráadásul ez a srác az osztálytársam és most olyan düh van bennem hogy nem tudom hogy holnap mit csinálok ezzel a sráccal.Hogy tudnék neki fájdalmat okozni hogy szenvedjen ahogy én?
2009. szept. 21. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben totálisan lesz@arnám.Őt is és a barátnőjét is.

Azt értem,hogy jól esett neked az udvarlás,kinek ne esne jól,meg reménykedtél,hogy szakít és te leszel a nagy Ő,de sajna nem ő az egyetlen srác,aki így viselkedik.Tudom,hogy kegyetlenül fáj,de többet ne kezdj olyannal,aki foglalt,mégha be is jön neked és annyira hevesen udvarol,akkor sem!Mert te fogsz szívni és te leszel elkönyvelve k..rvának.Állj talpra és hidd el boldog leszel!!!Egy szabad sráccal!

2009. szept. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy dolog írható a te számládra: nem vártad ki, hogy otthagyja a barátnőjét, ha már van neki, és azt mondogattta, hogy téged szeret...


Egyébként te mit szólnál ahoz, ha a másik lány helyében lennél és téged csalna az akit szeretsz és azt hiszed ő is téged? én szerintem nem értem volna be egy iwiw levéllel... De lehet, hogy egy pofonnal sem...

22/L

2009. szept. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne add meg neki azt az elegtetelt, hogy latja rajtad, mennyire rosszul esik a viselkedese - vagyis hogy szamitott neked a srac kozeledese. Nem kell semmilyen konkret terv, ne vegyel rola kulonosebben tudomast, majd ha osszejossz egy szuper klassz pasival, ragja a kefet, ne felj. Meg volt az eselye hogy veled legyen, es elszurta. Legyen ez inkabb az o baja. Inkabb orulj, hogy megszabadultal meg idoben ettol a kamugeptol.

En igy tennek, sok sikert es nyugodj meg, te jartal jobban!

2009. szept. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
d*gj egyet... legalábbis én ezt szoktam... igaz én egy 18 éves srác vagyok és nem szoktam keseregni de ez egy jó indok:D idegesség, szerelmi bánat, harag:D
2009. szept. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tegnap este még felhívott fél11 körül de nem vettem neki fel a telefont.Rá két percre írt egy sms-t. Idézem: Szia!Csak bocsánatot akartam kérni.Holnap nem megyek suliba.Szia!

Szerintetek ezt mért írta?Mért nem hagy akkor békén?

2009. szept. 22. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!