Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet csillapitani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet csillapitani a szexualis etvagyat?

Figyelt kérdés

Tudom, hulye kerdes, nem igazan szeretnem, de mi mast tegyek?

A baratommal lassan 10 honapja vagyunk egyutt. Az elejen -mint mindenkinel altalaban- napi tobbszor is egyutt voltunk.

Ez mara eleg erosen ingadozik.

En napi 1x szeretnem, o mindig: faradt vagy "nezzunk filmet", jatszunk valamit es hajnalokig virraszt utana meg jon a: " olyan faradt vagyok" szoveg. Mar mondtam is neki: igen, tudom, nincs szex, nem kell kihangsulyozni.

Mikor felhozom neki hogy heti 2 vagy nagyon max 3 nekem keves, akkor mindig azzal jon, hogy mindig talalok valami hibat a kapcsolatunkban.

Jo, igaz, mondtam neki, hogy nekem hianyzik, az, hogy tobbszor osszebujjunk, megoleljen, megcsokoljon. Szerintem ez nem hiba, hanem kommunikacio a kapcsolat javitasa erdekeben.

A kerdesem(visszaterve a lenyegre): mit csinaljak, hogy ne szenvedjek meg ne sertodjek meg, amikor megint csak azt hallom: menjunk aludni, faradt vagyok. Pedig ugyanaz a munkank, erdekes.

Megcsalni biztos nem csal meg, egyutt lakunk, szinte mindig egyutt vagyunk.

De en mar nem akarok hisztizni, reklamalni a szex miatt. Eleg a visszautasitasbol.

De amugy nagyon szeretem.

Mit tanacsoltok?(a szakitason kivul ha lehet)

20/L


2011. jún. 16. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
elmult a kezdeti varázs.ennyi fogadd el.mi is elején napi 3x is minimum.nekem már annyira nincs kedvem...heti 3-4elég már.páromnak lenne minden nap.megmondom hogy nincs kedvem és kész.jo msot távkapcsolatban vagyunk tehát midnig lenne kedv,de amikor nem volt,megmondtam neki.kicsit simiztem öt kényeztettem de ennyi.
2011. jún. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt ellehet húzni egy ideig DE 1 dolog fix a SEX hez sosincs késő igy ez fars valami a hátérbe van milehet az?


csinos lány vagy?

2011. jún. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy szexelsz velem mert az én párom ugyanezt csinálja vagy pedig masztizól párszor!
2011. jún. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 WhiteLabel ***** válasza:

Járj el futni, fáradj el te is...

egyébként nem tudom, mióta babát várunk mi sem szexelünk állandóan a barátnőmmel, még sem hisztizik..

Sőt, lassan már nem lehet egyáltalán:D

A futás tényleg jó az ilyesmi gondra, amikor még tini voltam és épp nem volt csajom futással nyugtattam az idegrendszerem:D

2011. jún. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok ronda:D

Vekony vagyok es igenyes is.:)

Ha kell perverz, ha kell szende, amit akar:)

Vagyis ha akarna...

Hatha 10 honap utan igy van mi lesz 10 ev mulva, ha egyutt leszunk??

Nalam nem mult el, pedig kettonk kozul en szexibb vagyok o meg a kis dagim:D(nem veszes, csak poci:P)

2011. jún. 16. 22:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Kösd le magad vagy vegyél egy vibrátort. Nálunk ugyanez a gond előjött, a párom is eljött velem a boltba, vettünk egyet, innentől le van tudva a gond. Ráadásul szex közben is szuper segédeszköz :)
2011. jún. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

es nem vagyok terhes, hogy ne kivanjam vagy elvezzem a szexet.

Miert olyan nagy baj, ha egy lany is szereti?

2011. jún. 16. 22:50
 8/8 A kérdező kommentje:
Van bibrim, de a vibri nem igazi ferfi, csak egy kis potlek, de nem hosszutavon:(
2011. jún. 16. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!