Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Csak egy véleményt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Csak egy véleményt kérnék! Szerintetek?

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 14. 08:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
ŐŐŐŐŐ nem kérdezte....hanem kijelentette hogy NAGYON JOL NÉZ KI.....ez a nem mind1......!!!!!!!!!!!!!
2012. márc. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
karolin ez neked szólt...
2012. márc. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 karolin91 válasza:
gondoltam hogy nekem szólt...
2012. márc. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

az életben is fura, hogy senkinek sem tetszem de csúnyának se tartanak

na mind1...

2012. márc. 14. 14:32
 25/27 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonlítasz a fiatalkori bátyámra.

Bátyus hódított a csajoknál. (Azért csak hódított, mert 5 éve boldog kapcsolatban van egy szép lánnyal.) Valamiért tapadtak rá a csajok. Lehet a stílusa miatt is.

Legalább 15-20 csaj csak azért ragadt rám, hogy közelebb kerülhessen a bátyámhoz. Még a legjobb barátnőim is buktak rá.

Szóval szerintem jól nézel ki. Indulhatsz hódítani.

2012. márc. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom, hogy a külsőddel nincs semmi gond. Viszont ismerek olyan fiút, aki nagyon jól néz ki, még sincs kapcsolata, pedig nagyon igényes magára, talán pont ez a baj, hogy túl sokat foglalkozik ezzel. Kondi stb azért hogy minél jobban nézzen ki, ahelyett hogy abból tudna adni valakinek, amilyen most. A lányok megérzik egy fiún, ha többet foglalkoznának a saját külsejükkel, mint a barátnőjükkel. Nem tudom Nálad hasonló lehet-e a gond, de hátha tudtam segíteni.
2012. márc. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
nem tetszel 17L
2012. márc. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!