Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Csak egy véleményt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Csak egy véleményt kérnék! Szerintetek?

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 14. 08:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
61%
az adottságaid elég jók, a stílusod viszont ritka sz@r, alapból ez a póz, ez a nézés, ez a haj, ez a turis felső gáz...
2012. márc. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
vajon,miért nincs???teszem fel én ezt a költői kérdést...talán nem magaddal kéne foglalkozni,hogy húúú mennyire jól nézel ki,hanem a személyiségeddel,ami eléggé kifejletlen és egyszerű.....és talán ha nem lennél ekkora ego manó,akkor lenne.....
2012. márc. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
helyes fiú vagy
2012. márc. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

igyekszem összeszedni magam

2012. márc. 14. 09:25
 15/27 karolin91 válasza:

Hát ezeket a negatív véleményeket olvasva elszomorodtam hogy mennyi negatív ember van mér fáj az nektek ha megkérdezi valaki hogy szerintetek jól néz-e ki...(persze tisztelet a kivételnek)

kiben nincs ego???mindenkiben van szerintem!minden reggel néztek tükörbe és megkérdezitek magatoktól "na jól nézek ki"én nem tartom magam gyönyörűségnek...mielött az lenne a válasz hogy te is egoista vagy...hát nem!nem vagyok az.


szerintem helyes vagy!:)de nem vagy az ideálom(külsőleg) ismerni meg nem ismerlek ezért nem tudok erről véleményt alkotni

20L

2012. márc. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

11. vok


mint látod még az utolsó csaj is azt írja mint az előzőek h helyes vagy, csak nem vagy az ideáljuk.


mint írtam már jó adottságaid vannak, csak kell neked egy kifinomult stílus, akkor ezek a lányok is nyálaznának utánad akik most azt írták, hogy nem vagy az esetük, szal ha jól akarsz kinézni akkor ez legyen a célod.



-egy model srác

2012. márc. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 AncsiPancsy ***** válasza:
Szerintem helyes vagy:) !!!
2012. márc. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 karolin91 válasza:
szerintem ha lesz szerelmed akiért mindent megtennél és ő ezt viszonozná neked akkor nem az lesz a fontos, hogy hogy nézel ki hanem inkább a belső értékek fognak dominálni.
2012. márc. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

semmi extra

lehetne kicsit értelmesebb nézésed

2012. márc. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:

"csak úgy gondolom nagyon jól nézek ki, és kíváncsi vagyok más is így gondolja-e"


jól nézel ki...de az EGO-d hatalmas...vegyél vissza magadból,mert így sajna nem lesz barátnőd..és ezt jó szándékból mondom.

2012. márc. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!