Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy egy fiú és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy fiú és egy lány csak sok idővel a megismerkedésük után szeret egymásba, holott kezdetben nem éreztek egymásban semmi extrát vagy nem voltak benne biztosak?

Figyelt kérdés
Rengeteg kérdés kering a barátzónáról meg arról, hogy határozottnak kell lenni, de nehezen hiszem, hogy kizárólag úgy lehet egy fiúnak barátnője, ha a megismerkedés pillanatában AZONNAL "udvarolni" kezd, de ha mégsem lép rögtön, akkor örökre elrontotta.
2012. márc. 13. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van.
2012. márc. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátommal teljesen közömbösek voltunk egymásnak az elején, most már majdnem egy éve nagyon szeretjük egymást :))
2012. márc. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 lila nyuszi ***** válasza:
Szerintem úgy az igazi ha előtte barátok, később bármi lehet ha a másik is úgy gondolja. :)
2012. márc. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
hát ez lenne a normális. már miért kéne udvarolnia rögtön a fiúnak, a lánynak meg egy épp megismert valakiről rögtön eldöntenie, hogy szeretne-e többet? azaz, bármelyiknek miért kéne rögtön döntenie? nálam nagyon lassan alakul ki, volt, akivel három évig csak haverok voltunk, mire kialakultak valami érzések. rögtön még az életben nem vonzódtam senkihez, elsőre semleges lesz, előbb barátkozzunk. ha nekem nekem rögtön udvarolni kezd valaki, azt én támadásnak veszem, el is rontotta az illető.
2012. márc. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mit nevezel udvarlásnak?
2012. márc. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
na mit...?
2012. márc. 14. 09:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod, hogy mit kérdezel, akkor nem tudunk válaszolni.
2012. márc. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én tudom, mit kérdezek, Te nem érted. Az udvarlás szót még nem hallottad??? Képtelen vagyok elhinni. Azt jelenti, mikor egy fickó próbálkozik egy nőnél, mert járni szeretne vele.
2012. márc. 14. 11:01
 9/12 anonim ***** válasza:

párommal én úgy jöttem össze hogy 4 évig osztálytársak voltunk

barátságnak indult, együtt buliztunk, dumáltunk délutánonként, segítettünk egymáson ha baja volt és a ballagás után meg összejöttünk :)

2012. márc. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ez, hogy összejöttetek, nem afféle "ha ló nincs, jó a szamár is" jellegű dolog volt? Kicsit sem? Kérem, válaszoljatok őszintén. Egy másik kérdésnél egy válaszoló ugyanis váltig bizonygatta, hogy az ilyesmi mögött mindig ez áll.
2012. márc. 15. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!