Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mit jelent, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent, ha egy lány folyton keresi a tekintetem, DE (többi lent)?

Figyelt kérdés
de hát szóval csak akkor jön oda hozzám,ha kettesben vagyunk,akkor tud teljesen megnyílni. nagyobb társaságban,mindig csak távolról figyel, kettesben viszont mindenfélét elmond nekem,és nagyon mosolyog,sokat nevet, ,ha egy teremben vagyunk,mindig hátranéz rám,... ha viszont sok ember van jelen,akkor néha direkt másokkal kezd el beszélgetni...de látom,h közben engem figyel...de olyankor miért nem jön oda hozzám?
2012. márc. 13. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert elbizonytalanítod azzal, hogy nem állsz mellete, nem dicséred mint nőt.
2012. márc. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ja de mi még alig ismerjük egymást,csak haverok vagyunk...
2012. márc. 13. 14:57
 3/9 anonim ***** válasza:
haverok vagytokXDD,és azt akarod hogy az is maradjon?
2012. márc. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy szegyellos tarsasagban
2012. márc. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát,előbb azt kéne tudnom,h ő mit érezhet irányomba...csak h melyik irányba tereljem a dolgot...szerelem,v barátság? mert történetesen tetszik nekem,és kedvelem is mint embert.
2012. márc. 13. 15:05
 6/9 anonim ***** válasza:
hat ha elmond neked ennyi mindent mikor ketten vagytok...szerintem csak egy kicsit szegyellos[elozo vok]
2012. márc. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és hogy kéne oldanom,a benne lévő feszültséget? mert ugyanis én elég laza vagyok,
2012. márc. 13. 15:09
 8/9 anonim ***** válasza:
mond meg neki
2012. márc. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Saját tapasztalatból gondolom, h teljesmértékben beléd van esve. Én is mindig keresem a kiszemelt tekintetét :P ( és társaságban még sose mertem hozzászólni)
2013. jan. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!