Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő azt mondja, túl jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő azt mondja, túl jó vagy nekem, az alatt mit érthet?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 14:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

Ismerkedési stádiumban:

Nem akar megbántani, de kopj le.

Ha már együtt vagytok:

Valami rossz fát tett a tűzre. Érdemes a körmére nézni.

2012. márc. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Vagy azt, hogy tényleg túl jó vagy neki (25%) vagy csak azt akarja, hogy azt mond neki, hogy 'ó,dehogy, inkább te vagy nekem túl jó (25%), esetleg nagyon lebecsüli magát és kevés az önbizalma(25%),vagy, mert az eddigi barátaid/barátnőid miatt kisebbségi komplexusa van és, tényleg kevésnek gondolja magát hozzád (25%)
2012. márc. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
azt, hogy túl jó vagy hozzá. csúnyának tartja magát hozzád képest, nem ért el olyanokat az életben mint te, nincsen annyi barátja stb.. nálam is volt már ilyen, h ezt mondtam vkinek.
2012. márc. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
és ha én vagyok a nő, s nagyon nagyon szeretem a férfit, s nem tettem rossz fát a tűzre, de nem tudom miért érzem így... akkor mi lehet mégis?
2012. márc. 13. 14:38
 5/16 anonim ***** válasza:

De ne mondj ilyet, mert ha gyakran hangoztatod, képes elhinni és sírhatsz, ha más felé keresgél majd.


23/N

2012. márc. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

:D


Az egy dolog, hogy a pasik nem értik a nőket - és fordítva.

Az is, hogy sokszor egy nő a másik nőt sem.

De hogy Te, mint nő, ne tudd, hogy mit s miért mondasz a pasidnak... (és még itt meg is kérdezd...)

:D

2012. márc. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
nem mondom, csak gondolom, csak a kérdést igy tettem fel.
2012. márc. 13. 14:48
 8/16 anonim ***** válasza:
Már átb@szott vagy most akar átb@szni.
2012. márc. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Kicsi az önbizalmad, és úgy érzed, hogy te őt nem érdemled meg. Bár én annak a híve vagyok, hogy ezt hagy döntse már el a másik fél, hogy jó vagyok e neki vagy sem.


28/n

2012. márc. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
ebben lehet valami, mert sosem voltam önbizalmas
2012. márc. 13. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!